Трусики стрінги SILUET NANO .жіночий.XS .чорний

Тонка та легка функціональна білизна AGTIVE® SILUET NANO для всіх видів діяльності. Завдяки своїй еластичності та вишуканому крою вона щільно прилягає до шкіри, відводить піт та підтримує оптимальний тепловий комфорт тіла. # функціональний | антибактеріальний | швидковисихаючий | не залізний | стійкий до забруднень... 
: 9.93 EUR (-0%)
9.93 EUR 
> 5 ks
9.93 EUR
ks
: SIL_DTN_bk_XS
:

Трусики стрінги SILUET NANO .жіночий

Тонка та легка функціональна білизна NANO AGTIVE® SILUET для всіх видів діяльності. Завдяки своїй еластичності та вишуканому крою вона щільно прилягає до шкіри, відводить піт та підтримує оптимальний тепловий комфорт тіла. Він призначений для носіння під будь-якою функціональною білизною. # функціональний | антибактеріальний | швидковисихаючий | не залізний | стійкий до забруднень

Анатомічно створена та приталена білизна, скроєна з урахуванням вигинів тіла для максимального підтримання форми та силуету. Виготовляється з трикотажного тонкого поліпропілену, що містить наночастинки срібла. Визначений спосіб в'язання надає функціональних властивостей.Він відводить піт, забезпечуючи оптимальний тепловий комфорт під час занять спортом, роботи та відпочинку, а також комфортні подорожі та відчуття чистоти протягом тривалого часу.

Функціональна білизна для Вашого комфорту та зручності у будь-яку погоду та при будь-яких фізичних навантаження х чи то подорож, робота, компанія.

Тонке поліпропіленове волокно, що використовується, не вбирає вологу, тому відводить піт на поверхню трикотажного полотна, не охолоджує шкіру і забезпечує тепловий комфорт для тіла. Активні компоненти nanoAg, тобто наночастинки срібла, містяться у всьому об'ємі волокна, є безпечними, не подразнюють шкіру і не викликають алергії.

Срібло активно зменшує ріст бактерій і таким чином забезпечує постійний і тривалий захист від бактерій, вірусів і неприємних запахів.

mADE IN CZ - Ручна робота в Чеській Республіці

Використання:

Підходить для: повсякденного носіння, занять спортом, подорожей і всіх інших видів діяльності протягом року, призначений для носіння під функціональним одягом, а також під робочим, офісним і туристичним одягом.

Ми рекомендуємо носити цей продукт в якості першого шару кожен день - в будь-яку погоду і при будь-яких фізичних навантаженнях.

  


Обслуговування:

 • Уважно дотримуйтесь інструкцій на етикетках кожного продукту і поводьтеся з ними відповідно до наведених символів.
 • Використовуйте мийну ванну при температурі макс. 40°C (104°F), більш високі температури можуть пошкодити одяг. Наші матеріали є антибактеріальними та стійкими до плям, не потребують високої температури.Якщо одяг забруднений пилом, не відкладайте його прання, оскільки пил пошкоджує структуру волокон.
 • Рекомендується прати вироби в вивернутому вигляді на виворітну сторону, їх естетичний вигляд збережеться на більш тривалий час.Періть їх окремо від інших речей, їх текстура може бути пошкоджена застібками-блискавками і металевими деталями на інших речах.
 • Використовуйте звичайні миючі засоби, найкраще підходять рідкі миючі засоби без пом'якшувача для білизни.Не залишайте білизну замоченою в миючому засобі на тривалий час.Не використовуйте кондиціонер для білизни. Кондиціонер утворює плівку на окремих волокнах, перешкоджаючи антибактеріальній функції та закупорюючи систему капілярів для відведення поту.
 • Сушити одяг вільно висячим способом; він швидко висихає завдяки тому, що не поглинає вологу; не використовувати сушарку або інші нагрівальні елементи.
 • Матеріали, з яких виготовляється наш одяг, не мнуться, тому прасування не потрібне.

 


Нумерація та розміри - жіночі

Нумерація (CZ)

30/32

34/36

38/40

42/44

46/48

50/52

52/54

54/56

56/58

Марк

XS

S

M

L

XL

XXL

3XL

4XL

5XL

Висота тіла (см)

160-164

164-168

168-172

172-176

176-180

180-184

184-188

184-188

184-188

Обхват грудної клітки (см)

71-78

79-86

87-94

95-102

103-110

111-118

119-126

127-134

135-142

Обхват талії (см)

53-60

61-68

69-76

77-84

85-92

93-100

101-108

109-116

117-124

Обхват сидіння (см)

81-88

89-96

97-104

105-112

113-120

121-128

129-136

137-144

145-152

 

Стать
D - жіночий
Серія
SILUET - гнучкий і надійний
МАТЕРІАЛ
SILUET - 165г/м2 - 92% поліестер Ag+, 8% еластан
Стандартний
Сертифікація Oekotex Standard 100, антибактеріальний тест AATCC TM 100:2012, антивірусний тест ISO 18184:2019
Речовина
срібне фосфатне скло, CAS: 308069-39-8
Походження
Ручна робота в Чехії
ТИША

ТИША

agtive® SILUET

Нижня білизна набуває нового виміру - еластична та легка функціональна білизна для всіх активних чоловіків та жінок.Тонка бактеріостатична поліефірна мікрофібра доповнена еластичною лайкрою. Завдяки своїй еластичності та вишуканому крою вона щільно прилягає до шкіри, відводить піт та підтримує оптимальний тепловий комфорт тіла. При виборі відповідного розміру та крою злегка корегує фігуру, зберігаючи при цьому повітропроникність трикотажу.Він призначений для носіння під будь-якою функціональною білизною. Він буде супроводжувати вас у всіх ваших заняттях спортом, роботою, дозвіллям, а також у подорожах, де його особливості будуть найбільш помітними.

Тонке мікрополіефірне волокно, що використовується, є неалергенним, дихаючим, швидко сохне і не холодить шкіру.

Срібло, яке міститься безпосередньо у волокнистому полімері, активно знижує ріст бактерій і таким чином забезпечує постійний і тривалий захист від неприємного запаху. Діючі речовини - іони срібла - містяться у всьому об'ємі волокна, є безпечними і не викликають алергії. Вам не потрібно мити наші вироби після кожного використання, і таким чином Ви активно сприяєте захисту навколишнього середовища :)

Зручний та легкий матеріал для найделікатніших частин вашого тіла. Стійкий до механічного зносу, активно вбиває бактерії та запобігає появі неприємних запахів. Сукупність його характеристик робить його ідеальним вибором на кожен день... Після використання виріб не потребує негайного прання, що ви найбільше оціните у ваших ділових або туристичних поїздках.

Використані матеріали

Виготовлена з нанореагенту SILUET - 165г/м2 - 92% поліестеру з Ag+ (частинки срібла), 8% еластану, а отже постійний і не всмоктуючий захист від бактерій і подальшого неприємного запаху. Він надовго збереже відчуття чистоти.

Жіноча білизна

Жіноча білизна

Жіноча білизна

Функціональна антибактеріальна білизна для жінок: класичні трусики, стрінги, шорти, боксери, компресійні майки

Еластична та легка функціональна білизна для всіх активних жінок.Тонка бактеріостатична поліефірна мікрофібра доповнена еластичною лайкрою. Завдяки своїй еластичності та вишуканому крою вона щільно прилягає до шкіри, відводить піт та підтримує оптимальний тепловий комфорт тіла. Анатомічний крій злегка формує фігуру, зберігаючи при цьому повітропроникність трикотажу.Призначений для носіння під усіма видами функціонального одягу. Він буде супроводжувати вас у всіх ваших заняттях спортом, роботою, дозвіллям, а також у подорожах, де його особливості будуть найбільш помітними.

Зручний та легкий матеріал для найделікатніших частин вашого тіла. Стійкий до механічного зносу, наночастинки активно знищують бактерії та запобігають появі неприємних запахів. Сукупність його характеристик робить його ідеальним вибором на кожен день... Після використання виріб не потребує негайного прання, що ви найбільше оціните у ваших ділових або туристичних поїздках.

для комфорту та задоволення

для комфорту та задоволення

Підходить для: активного відпочинку на свіжому повітрі та в приміщенні, подорожей і перебування на природі та інших видів активного відпочинку в будь-яку погоду. Задля вашого комфорту та добробуту.

1-2-3 IN OUT

Технічні деталі:

Він також активно вбиває стійкі бактерії і таким чином запобігає утворенню неприємного запаху. Виготовлений з приємного та легкого матеріалу, швидко сохне та стійкий до забруднень. Матеріал в 9 разів міцніший за бавовну, що робить його стійким до механічного зносу. Використання плоских швів і загальна висока якість виготовлення надає білизні високу зносостійкість і утилітарну цінність. Не потрібно мити після кожного використання - це економить ваш час і ваш гаманець.

 • активно знищує навіть стійкі бактерії
 • запобігає утворенню неприємного запаху
 • облягаючий анатомічний крій
 • непресувальні плоскі шви
 • зручний і легкий матеріал
 • відводить піт і не холодить
 • швидковисихаючий і стійкий до забруднень
 • стійкий до механічного зносу
 • в 9 разів міцніша за бавовну
 • висока довговічність і споживча цінність
 • не потрібно мити після кожного використання
Повний огляд гаманця - жіночі класичні трусики SILUET - рейтинг: ★★★★★

Повний огляд гаманця - жіночі класичні трусики SILUET - рейтинг: ★★★★★

Трусики жіночі класичні SILUET (ELLE-GUN)

 • Розмір: XS - 3XL
 • SILUET(ELLE-GUN) 92% поліестер Ag+, 8% еластан
 • Колір: чорний / білий
 • Особливості: плоскі шви, відведення поту, швидке висихання
 • Рейтинг: ★★★★★

Трусики стрінги SILUET NANO .жіночий

Електронна пошта, на яку ви отримаєте відповідь
Введіть контактний номер телефону
Ваше побажання, мінімум 3 символи
Назад до магазину
Спостереження за продуктом
Введіть умови та адресу електронної пошти, на яку ви хочете надіслати повідомлення, коли ці умови будуть виконані
EUR
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk