Умови та положення

УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ

Компанія: NANOSHOP s.r.o ., юридична адреса: Příkop 843/4, 602 00 Brno
ідентифікаційний номер: 09810994, номер ПДВ: CZ09810994
зареєстрована в Торговому реєстрі, який веде Обласний суд м. Брно, секція C, вкладка 120919
електронна пошта: info@nanoshop.cz, info@agtive.eu, тел.: +420 773 733 033

на продаж товарів через інтернет-магазин, розташований за адресами nanoshop.cz, agtive.cz, nanoagtive.cz, ...

 

1. Вступні положення

1.1 Ці умови (далі - "Умови") компанії NANOSHOP s.r.o. з місцезнаходженням за адресою: Пржикоп 843/4, 602 00 Брно, ідентифікаційний номер: 09810994, зареєстрованої в Торговому реєстрі, який веде Обласний суд м. Брно, секція С, вкладиш 120919 (далі - "Продавець"), регулюють відповідно до положень § 1751 абз. 1 Цивільного кодексу Чеської Республіки, а саме: "Умови". 89/2012 Зб., Цивільного кодексу (далі - "Цивільний кодекс"), взаємні права та обов'язки сторін, що виникають у зв'язку з або на підставі договору купівлі-продажу (далі - "Договір купівлі-продажу"), укладеного між Продавцем та іншою фізичною особою (далі - "Покупець") за допомогою інтернет-магазину Продавця. Інтернет-магазин управляється Продавцем на веб-сайті, розташованому за адресою nanoshop.cz (далі - "Веб-сайт"), через інтерфейс Веб-сайту (далі - "Веб-інтерфейс магазину").

1.2 Умови не поширюються на випадки, коли особа, яка має намір придбати товар у Продавця, є юридичною особою або особою, яка діє в ході замовлення товару в рамках своєї підприємницької діяльності або в ході незалежного здійснення своєї професії.

1.3 Положення, що відрізняються від цих умов, можуть бути узгоджені в договорі про закупівлю.Будь-які положення Договору купівлі-продажу, що відрізняються від положень цих Умов, мають переважну силу над положеннями цих Умов.

1.4 Положення цих умов є невід'ємною частиною договору про закупівлю. Договір купівлі-продажу та Умови викладені чеською мовою. Договір купівлі-продажу може бути укладений чеською мовою.

1.5 Продавець має право змінювати або доповнювати формулювання Умов. Це положення не впливає на права та обов'язки, що виникли під час дії попередньої редакції Умов.

 

2. Обліковий запис користувача

2.1 На підставі реєстрації покупця, здійсненої на сайті, покупець може отримати доступ до свого користувацького інтерфейсу. Покупець може замовити товар зі свого особистого кабінету користувача (далі - "кабінет користувача"). Якщо це дозволяє веб-інтерфейс магазину, покупець також може замовити товар без реєстрації безпосередньо з веб-інтерфейсу магазину.

2.2 При реєстрації на сайті і при замовленні товару покупець зобов'язаний надати правильну і правдиву інформацію. Покупець зобов'язаний оновлювати дані в обліковому записі користувача в разі їх зміни. Дані, надані покупцем в обліковому записі користувача і при замовленні товару, вважаються продавцем коректними.

2.3 Доступ до облікового запису користувача здійснюється за допомогою імені користувача та пароля. Покупець зобов'язаний зберігати конфіденційність інформації, необхідної для доступу до свого облікового запису користувача.

2.4 Покупець не має права дозволяти третім особам використовувати обліковий запис користувача.

2.5 Продавець може анулювати обліковий запис користувача, зокрема, якщо Покупець не використовує свій обліковий запис користувача більше 365 днів або якщо Покупець порушує свої зобов'язання за Договором купівлі-продажу (в тому числі Умови).

2.6 Покупець визнає, що обліковий запис користувача може бути недоступний постійно, особливо у зв'язку з необхідним технічним обслуговуванням апаратного та програмного забезпечення Продавця, або. необхідне технічне обслуговування стороннього обладнання та програмного забезпечення.

 

3. Укладення договору купівлі-продажу

3.1 Вся презентація товарів, розміщена у веб-інтерфейсі магазину, носить інформаційний характер і продавець не зобов'язаний укладати договір купівлі-продажу цих товарів.Положення §1732 абз. "а" п. "в" ч. 1 ст. 17 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні". 2 Цивільного кодексу не застосовується.

3.2 Веб-інтерфейс магазину містить інформацію про товари, в тому числі ціни на окремі товари. Ціни на товари вказані з урахуванням податку на додану вартість та всіх супутніх платежів. Ціни на товари залишаються дійсними до тих пір, поки вони відображаються у веб-інтерфейсі магазину. Це положення не обмежує можливості продавця укласти договір купівлі-продажу на індивідуально узгоджених умовах.

3.3 Веб-інтерфейс магазину також містить інформацію про витрати, пов'язані з упаковкою та доставкою товарів. Інформація про витрати, пов'язані з упаковкою і доставкою товарів, зазначена у веб-інтерфейсі магазину, дійсна тільки у випадках, коли товар доставляється в межах Чеської Республіки.

3.4 Для замовлення товару покупець заповнює форму замовлення у веб-інтерфейсі магазину.Форма замовлення містить інформацію про:

3.4.1 замовлений товар (замовлений товар "вставляється" покупцем в електронний кошик веб-інтерфейсу магазину),
3.4.2 спосіб оплати вартості товару, реквізити необхідного способу доставки замовленого товару та
3.4.3 інформацію про витрати, пов'язані з доставкою товару (далі разом - "Замовлення").

3.5 До відправлення замовлення Продавцю Покупцеві дозволяється перевіряти і змінювати дані, внесені Покупцем в замовлення, в тому числі в частині можливості Покупця виявляти і виправляти помилки, що виникають при внесенні даних в замовлення. Покупець відправляє замовлення продавцю, натиснувши на кнопку "Замовити" + "Прив'язка замовлення до оплати". Інформація, надана в замовленні, вважається продавцем вірною.

3.6 Відправлення замовлення вважається таким актом покупця, який беззаперечним чином ідентифікує замовлений товар, покупну ціну, особу покупця, спосіб оплати покупної ціни і є обов'язковою пропозицією договору купівлі-продажу для договірних сторін. Дійсність замовлення обумовлена заповненням всіх обов'язкових даних у формі замовлення, ознайомленням з цими умовами на сайті та підтвердженням покупця про те, що він ознайомився з цими умовами.

3.7 Негайно після отримання замовлення Продавець підтверджує отримання замовлення Покупцеві за допомогою електронного листа на адресу електронної пошти Покупця, зазначену в інтерфейсі користувача або в замовленні (далі - "адреса електронної пошти Покупця").

3.8 Залежно від характеру замовлення (кількість товару, сума купівельної ціни, передбачувані витрати на доставку) Продавець завжди має право попросити Покупця про додаткове підтвердження замовлення (наприклад, в письмовій формі або по телефону).

3.9 Проект договору про закупівлю у формі замовлення дійсний протягом п'ятнадцяти днів.

3.10 Договірні відносини між Продавцем і Покупцем встановлюються шляхом вручення підтвердження прийняття замовлення (акцепту), яке направляється Продавцем Покупцеві за допомогою електронної пошти на адресу електронної пошти Покупця.

3.11 У разі, якщо будь-яка з вимог, зазначених у замовленні, не може бути виконана, Продавець направляє Покупцеві на адресу електронної пошти Покупця змінену оферту із зазначенням можливих варіантів виконання замовлення та запитом думки Покупця.

3.12 Змінена пропозиція вважається новою пропозицією договору про закупівлю і договір про закупівлю укладається в цьому випадку тільки після її акцепту покупцем за допомогою електронної пошти.

3.13 Покупець погоджується на використання дистанційних засобів зв'язку при укладанні Договору купівлі-продажу. Витрати, понесені покупцем при використанні дистанційних засобів зв'язку у зв'язку з укладенням договору купівлі-продажу (витрати на підключення до мережі Інтернет, витрати на телефонні переговори), несе сам покупець, і ці витрати не відрізняються від базової ставки.

 

4. Ціна товару та умови оплати

4.1 Ціна товару та будь-які витрати, пов'язані з поставкою товару за Договором купівлі-продажу, можуть бути сплачені Покупцем Продавцю наступними способами:

4.1.1 готівкою в офісі Продавця за адресою: Příkop 843/4, 602 00 Brno;
4.1.2 за допомогою безготівкової платіжної картки в приміщенні продавця;
4.1.3 післяплатою за місцем, вказаним покупцем в замовленні;
4.1.3181297002 / 5500, IBAN: CZ9155000000003181297002, BIC: RZBCCZPP (надалі - "Рахунок Продавця");
4.1.5 безготівково за допомогою кредитної картки.

4.2 Разом з купівельною ціною покупець зобов'язаний також сплатити продавцю витрати, пов'язані з упаковкою і доставкою товару в погодженому розмірі. Якщо прямо не зазначено інше, закупівельна ціна включає також витрати, пов'язані з доставкою товару.

4.3 Продавець не вимагає від Покупця завдатку або іншого аналогічного платежу. Це без шкоди для положень ст. ст. 4.6 Умов щодо обов'язку попередньої оплати вартості товару.

4.4 У разі оплати готівкою або післяплатою, покупна ціна сплачується при отриманні товару. У разі безготівкової форми оплати, ціна закупівлі підлягає сплаті протягом 5 днів з моменту укладення договору купівлі-продажу.

4.5 У разі безготівкового розрахунку покупець зобов'язаний сплатити покупну вартість товару разом зі змінним символом платежу. У разі безготівкової форми розрахунків обов'язок покупця щодо сплати покупної ціни вважається виконаним у момент зарахування відповідної суми на рахунок продавця.

4.6 Продавець має право, зокрема, якщо Покупець не підтвердив замовлення (ст. 3.8), вимагати сплати повної покупної ціни до відвантаження товару покупцеві. Стаття 2119, пункт. 1 Цивільного кодексу не застосовується.

4.7 Будь-які знижки на ціну товару, що надаються Продавцем Покупцеві, не підсумовуються.

4.8 Якщо це прийнято в комерційних відносинах або якщо це передбачено загальнообов'язковими правовими нормами, Продавець виставляє Покупцеві податковий документ - рахунок-фактуру - щодо платежів, здійснених за Договором купівлі-продажу. Продавець є платником податку на додану вартість.Податковий документ - рахунок-фактура видаватиметься продавцем покупцю після оплати вартості товару та надсилатиметься в електронній формі на електронну адресу покупця.

 

5. Відмова від договору купівлі-продажу

5.1 Покупець визнає, що відповідно до положень §1837 Цивільного кодексу, відмова від Договору купівлі-продажу неможлива:

5.1.1 про поставку товару, ціна якого залежить від незалежних від волі продавця коливань на фінансових ринках, які можуть відбутися протягом періоду вилучення,
5.1.2 для поставки алкогольних напоїв, які не можуть бути поставлені до закінчення тридцяти днів і ціна яких залежить від коливань на фінансових ринках, незалежних від волі продавця,
5.1.3 про доставку товару, який був змінений відповідно до побажань покупця або для його особи
5.1.4 про доставку швидкопсувних товарів, а також товарів, які після доставки були безповоротно змішані з іншими товарами,
5.1.5 про доставку товару в закритій упаковці, який покупець вийняв з упаковки і з гігієнічних міркувань не може бути повернутий,
5.1.6 про доставку аудіо- чи відеозапису або програмного забезпечення, якщо було порушено його оригінальну упаковку,
5.1.7 на постачання газет, періодичних видань або журналів,
5.1.8 на поставку цифрового контенту, якщо тільки він не був поставлений на матеріальному носії і був поставлений за попередньою явно вираженою згодою покупця до закінчення періоду відмови від договору і продавець не повідомив покупця до укладення договору про те, що в такому випадку він не має права відмовитися від договору.

5.2 У разі відсутності випадку, зазначеного в ст. 5.1 або в будь-якому іншому випадку, коли від договору купівлі-продажу не можна відмовитися, покупець зобов'язаний відповідно до положень § 1829 абз. 1 Цивільного кодексу, право відмовитися від договору купівлі-продажу протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дня одержання товару, а якщо предметом договору купівлі-продажу є кілька видів товарів або поставка кількох частин, цей строк обчислюється з дня одержання останньої партії товару. Відмова від договору купівлі-продажу повинна бути направлена продавцю протягом строку, зазначеного в попередньому реченні.

5.3 Для відмови від договору купівлі-продажу покупець може використовувати зразок форми, наданий продавцем, який є додатком до умов. Покупець може надіслати відмову від договору купівлі-продажу за межами адреси комерційного або зареєстрованого місця знаходження продавця. Положення ст. ст. 11 цих Умов.Торговець повинен підтвердити отримання споживачеві в текстовій формі без невиправданої затримки.

5.4 У разі відмови від договору купівлі-продажу відповідно до ст. 5.2 Умов, Договір купівлі-продажу розривається з самого початку. Товар повинен бути повернутий Продавцю протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту відмови від договору. Якщо покупець відмовляється від договору купівлі-продажу, покупець несе витрати, пов'язані з поверненням товару продавцю, навіть якщо товар не може бути повернутий через його характер звичайним поштовим маршрутом.

5.5 У разі відмови від договору відповідно до ст. 5.2 Умов, Продавець повертає отримані від Покупця грошові кошти протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту відмови Покупця від Договору купівлі-продажу у той самий спосіб, у який Продавець отримав їх від Покупця.Продавець також має право повернути надане Покупцем виконання при поверненні товару Покупцем або іншим способом, якщо Покупець на це згоден і це не потягне для Покупця додаткових витрат. У разі відмови покупця від договору купівлі-продажу продавець не зобов'язаний повертати покупцеві одержані кошти до того, як покупець поверне йому товар або доведе, що він відправив товар продавцеві.

5.6 Продавець має право в односторонньому порядку зарахувати вимогу про відшкодування шкоди, заподіяної товару, проти вимоги Покупця про відшкодування купівельної ціни.

5.7 Продавець має право відмовитися від договору купівлі-продажу в будь-який час до моменту прийняття товару покупцем. У такому випадку Продавець повертає Покупцеві Покупну ціну без невиправданої затримки, безготівковим шляхом на рахунок, вказаний Покупцем.

5.8 Якщо разом з товаром покупцеві передається подарунок, договір дарування між продавцем і покупцем укладається з умовою, що у разі відмови покупця від договору купівлі-продажу договір дарування щодо такого подарунка втрачає чинність і покупець зобов'язаний повернути подарунок разом з товаром продавцеві.

 

6. Транспортування та доставка вантажів

6.1 У випадку, якщо спосіб транспортування узгоджується за конкретним запитом покупця, покупець несе ризик і будь-які додаткові витрати, пов'язані з цим способом транспортування.

6.2 Якщо за договором купівлі-продажу продавець зобов'язаний доставити товар у місце, вказане покупцем у замовленні, покупець зобов'язаний прийняти товар після його доставки.

6.3 У випадку, якщо з причин з боку покупця необхідно поставити товар повторно або іншим способом, ніж зазначено в замовленні, покупець зобов'язаний оплатити витрати, пов'язані з повторною поставкою товару, відповідно. витрати на інші способи доставки.

6.4 При отриманні товару від перевізника покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки товару і в разі виявлення будь-яких дефектів негайно повідомити про це перевізника. У разі порушення упаковки, що свідчить про несанкціоноване проникнення у вантаж, покупець має право не приймати вантаж від перевізника.

 

7. Права в разі неналежного виконання зобов'язань

7.1 Права та обов'язки договірних сторін щодо прав, які виникають внаслідок неналежного виконання зобов'язань, регулюються відповідними загальнообов'язковими нормами (зокрема, положеннями §1914-1925, §2099-2117 та §2161-2174 Цивільного кодексу).

7.2 Продавець несе відповідальність перед Покупцем за те, що товар не має дефектів при його отриманні. Зокрема, продавець несе відповідальність перед покупцем, що на момент прийняття покупцем поставки товару:

7.2.1 товар має характеристики, погоджені сторонами, а за відсутності домовленості - характеристики, описані продавцем або виробником чи очікувані покупцем з огляду на характер товару та на підставі здійсненої ними реклами,
7.2.2 товар придатний для мети, яка заявлена продавцем для його використання або для якої товар такого роду звичайно використовується,
7.2.3 товар відповідає за якістю або виготовленням погодженому зразку або моделі, якщо якість або виготовлення визначалися за погодженим зразком або моделлю,
7.2.4 - товар у відповідній кількості, мірі або вазі та
7.2.5 товар відповідає вимогам законодавства.

7.3 Положення, зазначені в ст. 7.2 цих Умов не поширюється на товари, продані за нижчою ціною, на недолік, за який була погоджена нижча ціна, на знос товару, викликаний його звичайним використанням, у випадку товарів, що були у вжитку, на недолік, що відповідає ступеню використання або зносу, який товар мав при прийнятті його покупцем, або якщо він випливає з характеру товару.

7.4 Якщо дефект стає очевидним протягом шести місяців з моменту отримання, товар вважається дефектним з моменту отримання.

7.5 Права, що випливають з неналежного виконання, здійснюються покупцем за комерційною адресою продавця, де можливе прийняття претензії щодо асортименту товарів, що продаються, або за зареєстрованим місцезнаходженням чи місцем здійснення підприємницької діяльності. Моментом пред'явлення претензії вважається момент, коли продавець одержав від покупця товар, щодо якого пред'явлено претензію.

7.6 Інші права та обов'язки сторін, пов'язані з відповідальністю продавця за недоліки, можуть регулюватися правилами розгляду рекламацій продавця.

 

8. Інші права та обов'язки сторін

8.1 Покупець набуває право власності на товар шляхом сплати повної покупної ціни товару

8.2 Продавець не зобов'язаний дотримуватися будь-яких кодексів поведінки по відношенню до Покупця в розумінні § 1826 абз. 1 л. (е) Цивільного кодексу.

8.3 До компетенції Чеської торгової інспекції, юридична адреса: Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, ідентифікаційний номер: 000 20 869, інтернет-адреса: http://www, належить позасудове врегулювання споживчих спорів, що випливають з договору купівлі-продажу.coi.cz

8.4 Продавець має право продавати товари на підставі торгової ліцензії.Торговий контроль здійснюється в межах своєї компетенції компетентним органом з питань ліцензування торгівлі. Нагляд за захистом персональних даних здійснює Управління з питань захисту персональних даних. Чеська торгова інспекція здійснює нагляд, серед іншого, за дотриманням Закону № 634/1992 Зб. про захист прав споживачів, зі змінами та доповненнями.

8.5 Покупець цим приймає на себе ризик зміни обставин у розумінні § 1765 абз. 1. 2 Цивільного кодексу.

 

9. Захист персональних даних

9.1 Захист персональних даних покупця, який є фізичною особою, забезпечується Законом №.101/2000 Coll. про захист персональних даних, зі змінами та доповненнями.

9.2 Покупець надає згоду на обробку наступних персональних даних: ім'я та прізвище, домашня адреса, ідентифікаційний номер, ідентифікаційний номер платника податків, адреса електронної пошти та номер телефону (надалі разом - "персональні дані").

9.3 Покупець дає згоду на обробку персональних даних Продавцем з метою реалізації прав та обов'язків за Договором купівлі-продажу та з метою ведення Облікового запису Користувача. Якщо покупець не вибере інший варіант, покупець погоджується на обробку персональних даних продавцем також з метою направлення покупцеві інформаційних та комерційних повідомлень. Згода на обробку персональних даних у повному обсязі відповідно до цієї статті не є умовою, яка сама по собі перешкоджала б укладенню договору купівлі-продажу.

9.4 Покупець визнає, що він зобов'язаний надавати свої персональні дані (при реєстрації, в своєму обліковому записі користувача, при оформленні замовлення з веб-інтерфейсу магазину) правильно і правдиво і що він зобов'язаний без невиправданої затримки інформувати Продавця про будь-яку зміну своїх персональних даних.

9.5 Продавець може доручити обробку персональних даних покупця третій стороні як обробнику. Крім осіб, які здійснюють перевезення товару, персональні дані не будуть передаватися продавцем третім особам без попередньої згоди покупця.

9.6 Персональні дані будуть оброблятися протягом невизначеного періоду часу. Персональні дані будуть оброблятися в електронній формі в автоматизованому режимі або в паперовій формі в неавтоматизованому режимі.

9.7 Покупець підтверджує, що надані ним персональні дані є достовірними і що він повідомлений про те, що це є добровільним наданням персональних даних.

9.8 Якщо покупець вважає, що продавець або переробник (ст. 9.5) здійснює обробку своїх персональних даних, яка суперечить захисту приватного та особистого життя покупця або суперечить закону, зокрема, якщо персональні дані є недостовірними щодо мети їх обробки, може:

9.8.1 звернутися за роз'ясненням до продавця або переробника,
9.8.2 вимагати від продавця або переробника виправити ситуацію.

9.9 Якщо покупець вимагає інформацію про обробку його персональних даних, продавець зобов'язаний надати йому цю інформацію. Продавець має право вимагати розумну плату за надання інформації, передбаченої попереднім реченням, що не перевищує витрат, необхідних для надання інформації.

 

10. Надсилання комерційних повідомлень та зберігання файлів cookie

10.1 Покупець дає згоду на відправку інформації, пов'язаної з товарами, послугами або бізнесом Продавця, на електронну адресу Покупця і в подальшому дає згоду на відправку комерційних повідомлень Продавцем на електронну адресу Покупця.

10.2 Покупець погоджується на зберігання так званого. файли cookie на його комп'ютері. У разі, якщо покупка може бути здійснена на сайті і зобов'язання продавця за договором купівлі-продажу можуть бути виконані без накладення так званого. файлів cookie на комп'ютері покупця, покупець може в будь-який момент відкликати згоду згідно з попереднім реченням.

 

11. Доставка

11.1 Повідомлення, що стосуються взаємовідносин між Продавцем і Покупцем, зокрема ті, що стосуються відмови від Договору купівлі-продажу, повинні бути доставлені поштою рекомендованим листом, якщо інше не передбачено Договором купівлі-продажу. Повідомлення надсилаються на відповідну контактну адресу іншої сторони і вважаються доставленими та дійсними з моменту доставки поштою, за винятком повідомлень про відкликання, зроблених Покупцем, і в цьому випадку відкликання є дійсним, якщо повідомлення надіслано Покупцем протягом періоду відкликання.

11.2 Повідомлення вважається також врученим, якщо адресат відмовився від його отримання, якщо його не було отримано протягом строку зберігання або якщо воно повернуто як таке, що не підлягає врученню.

11.3 Сторони можуть доставляти звичайну кореспонденцію один одному за допомогою електронної пошти, на адресу електронної пошти, зазначену в обліковому записі користувача Покупця або вказану Покупцем в замовленні відповідно. за адресою, вказаною на сайті Продавця.

 

12. Прикінцеві положення

12.1 Якщо відносини, встановлені договором купівлі-продажу, містять міжнародний (іноземний) елемент, сторони домовляються про те, що ці відносини регулюються чеським правом. Це не завдає шкоди правам споживача відповідно до загальнообов'язкового законодавства.

12.2 Якщо будь-яке положення Умов є або стає недійсним або недієвим, недійсне положення замінюється положенням, зміст якого є максимально наближеним до недійсного положення. Недійсність або неефективність одного положення не впливає на дійсність інших положень. Зміни та доповнення до Договору купівлі-продажу або Умов повинні бути оформлені у письмовій формі.

12.3 Договір купівлі-продажу, включаючи Умови, зберігається Продавцем в електронному вигляді і не є доступним.

12.4 Зразок форми заяви про відмову від договору про закупівлю додається до цих умов.

12.5 Контактні дані продавця:

адреса доставки: с. NANOSHOP с.r.пршикоп 843/4, 60200 Брно, Чеська Республіка

адреса електронної пошти: info@nanoshop.cz, info@agtive.eu

телефон: +420 773 733 033

 

Брно, 1.1.2023


РЕКЛАМНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

I. ВСТУПНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Цей Порядок розгляду рекламацій регулюється відповідними положеннями Цивільного кодексу, Закону № 40/1964 Зб. законів ЧР, із змінами та доповненнями, і додатково визначає та конкретизує права та обов'язки продавця, яким є компанія NANOSHOP, s.r.o., з юридичною адресою: Příkop 843/4, 602 00 Brno, ідентифікаційний номер: 09810994 (далі - "оператор"), та покупця (замовника, споживача). Всі договірні відносини укладаються відповідно до правопорядку Чеської Республіки. Якщо споживач є стороною договору, то відносини, не врегульовані умовами, регулюються Цивільним кодексом (ст. 40/1964 Coll.) та Закону про захист прав споживачів (№. 634/1992 Coll.). Якщо договірною стороною є підприємець, то відносини, не врегульовані цими умовами, регулюються Господарським кодексом № 513/1991 Зб. законів, з наступними змінами та доповненнями.
 2. Порядок пред'явлення претензій поширюється на товари, щодо яких права покупця за зобов'язаннями про відповідальність за недоліки реалізуються протягом гарантійного строку.

 

II. ПЕРЕДАЧА ТОВАРІВ

 1. Покупець, який є споживачем
  1. Покупець зобов'язаний оглянути товар негайно після його одержання в присутності перевізника.
  2. При виявленні явних недоліків товару, якими вважаються всі недоліки, виявлені при отриманні товару, покупець зобов'язаний скласти з перевізником акт про пошкодження. Покупець має право не приймати товар у цьому випадку. Покупець також зобов'язаний перевірити комплектність документації на товар.
  3. Очевидні дефекти, то покупець відразу скаржиться продавцю. Однак, умовою такої претензії є документальне підтвердження факту пошкодження товару під час перевезення, підписане перевізником.
 2. Покупець, який не є споживачем, повинен у своїх інтересах вчинити такі ж дії при вступі у володіння товаром, як і покупець, який є споживачем. Це запобігає виникненню будь-яких незручностей у разі пред'явлення претензії через пошкодження товару під час транспортування, покупець шляхом підписання накладної підтверджує зовнішню цілісність доставленого вантажу. Обов'язковою умовою непошкодження товару під час транспортування є зовнішня цілісність доставленої партії вантажу.

 

III. ГАРАНТІЙНІ УМОВИ

 1. Якщо після одержання товару покупцем протягом гарантійного строку виявилися недоліки, покупець має право пред'явити претензію.
 2. Тривалість гарантійного терміну регулюється чинними положеннями Цивільного кодексу і становить 24 місяці, з урахуванням винятків, передбачених відповідним законодавством.
 3. Гарантійний строк збільшується на час перебування товару в гарантійному ремонті. У разі заміни покупець отримує нову гарантію на 24 місяці або до закінчення терміну дії гарантії на оригінальний товар, якщо він довший.

 

При здійсненні гарантійних зобов'язань споживач має:

 1. у разі виявлення недоліків, які можна усунути, - право на безоплатне, належне і своєчасне усунення недоліків, право на заміну дефектного товару або дефектних частин, якщо тільки це не є непропорційним з огляду на характер недоліків, а якщо така заміна неможлива, - право на розумну знижку з купівельної ціни або на відмову від договору купівлі-продажу
 2. якщо недолік є неусувним і перешкоджає належному використанню товару, право на заміну товару з недоліками або на розірвання договору купівлі-продажу
 3. якщо недолік є істотним недоліком, який проявляється у великій кількості або неодноразово і перешкоджає належному використанню товару, - право на заміну неякісного товару або на відмову від договору купівлі-продажу
 4. у разі виявлення інших неусувних недоліків, які не потребують заміни, - право на розумну знижку з покупної ціни або на відмову від договору
договірна гарантія: Продавець може надати розширену гарантію на товар. У такому випадку умови та обсяг гарантії встановлюються в гарантійному талоні.

 

IV. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Споживач має право відповідно до ст.53, п. 7 ЦК відмовитися від договору, укладеного на відстані, протягом 14 днів з моменту одержання товару, крім випадків, прямо зазначених у п. 7 ст. 53 ЦК, за винятком випадків, прямо вказаних у пп. 8 цієї ж статті Цивільного кодексу. Перед відправкою товару на адресу постачальника необхідно надіслати (електронною поштою, факсом або окремим чи вкладеним листом) офіційну відмову від договору про закупівлю із зазначенням номера замовлення. Заява про відмову від договору повинна бути доставлена продавцю не пізніше останнього дня встановленого законом 14-денного строку з моменту отримання придбаного товару. За бажанням споживача непошкоджений товар, без ознак використання або зносу, в оригінальній непошкодженій упаковці повинен бути відправлений продавцю одночасно з відкликанням або без невиправданої затримки після відправлення. Продавець має право на відшкодування фактично понесених витрат, пов'язаних з поверненням товару, тільки в тому випадку, якщо ці витрати були фактично понесені і Продавець може їх довести. Просимо Вас вказати будь-яку причину повернення товару (не вимагається законодавством, а також ми не зобов'язані вказувати цю причину для повернення вартості товару). Це допоможе нам покращити наші послуги. Дуже дякую. Після отримання повернутого товару гроші за товар, за винятком, однак, поштових витрат (витрат на доставку), будуть відправлені на адресу Покупця або банківським переказом на рахунок Покупця протягом встановленого законом терміну (§ 53, абзац 10) після отримання підписаної кредит-ноти, яка надсилається на адресу Покупця відразу після фізичного отримання та повторного огляду товару. Відправлення товарів назад на умовах COD є неможливим і всі такі відправлення негайно відхиляються та повертаються відправнику.

 

V. КОНФЛІКТ З ДОГОВОРОМ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

Якщо недолік виявився протягом перших 6 місяців після прийняття виконання, він вважається недоліком, який існував на момент прийняття речі, якщо не доведено протилежне або не випливає з характеру речі. У такому випадку покупець, якщо він є споживачем, має право за своїм вибором усунути усувний недолік додатково до стандартного гарантійного ремонту шляхом заміни товару на бездефектний. Якщо це неможливо, покупець/споживач має право на розумну знижку або може відмовитися від договору. Це не застосовується, якщо споживач знав про порушення договору або допустив його. VI. Розгляд скарг

 1. У разі виявлення недоліків, що виникли протягом гарантійного терміну, товар підлягає пред'явленню безпосередньо в авторизованих сервісних центрах. Перелік авторизованих ремонтних організацій зазвичай додається до інструкції або міститься в гарантійному талоні. Продавець також надасть перелік авторизованих сервісних центрів на вимогу покупця.
 2. Ви також можете звернутися з претензією до постачальника неякісного товару.
 3. Покупець зобов'язаний довести походження товару під час гарантійного ремонту шляхом пред'явлення документа, що засвідчує факт купівлі, та гарантійного талона. Якщо він не може надати ці документи, він зобов'язаний довести укладення договору купівлі-продажу в інший доказовий спосіб.
 4. Претензії, включаючи усунення дефектів, повинні бути вирішені без невиправданої затримки, не пізніше 30 днів з дати пред'явлення претензії, якщо тільки Постачальник і Покупець прямо не домовляться про більш тривалий термін. Після закінчення цього строку покупцеві надаються такі ж права, як якщо б недолік був невиправним.
 5. У разі необхідності відправки товару постачальнику або в сервісний центр, покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик доставити дефектний товар на адресу авторизованого сервісу або сервісного центру постачальника. Покупець зобов'язаний у своїх інтересах забезпечити, щоб товар був упакований у відповідний і достатньо захисний пакувальний матеріал, який відповідає вимогам перевезення і крихких вантажів, і повинен промаркувати відправлення відповідними символами. Товар повинен бути в оригінальній упаковці або упаковці, що запобігає пошкодженню товару під час транспортування, в повній комплектації та з усіма іншими аксесуарами. Покупець зобов'язаний довести походження товару, пред'явивши товарний чек та гарантійний талон або інший документ, що підтверджує факт купівлі.
 6. Авторизований сервіс запросить покупця забрати відремонтований товар після того, як претензія буде належним чином оформлена.
 7. У разі багаторазового пред'явлення законних претензій (3 рази законних претензій щодо одного і того ж дефекту або 4 рази щодо різних дефектів) покупець має право на обмін на новий товар або повне відшкодування покупної ціни. Товар повинен бути повернутий в повній упаковці, включаючи всі аксесуари, які були включені в комплект поставки, з гарантійним талоном, в якому перераховані всі законні претензії, якщо такі є. відповідні сервісні картки за кожною заявою. Якщо покупець бажає відмовитися від договору купівлі-продажу, він повинен заявити про це в письмовій формі при пред'явленні вимоги про усунення недоліків товару (за третій однаковий недолік або четвертий різний недолік).
 8. У разі виявлення в товарі неусувного недоліку (на підставі письмової оцінки авторизованого сервісного центру, якщо цього вимагає характер товару) покупець має право на обмін товару або має право відмовитися від договору.
 9. Гарантія не поширюється на знос товару (або його частин), викликаний використанням. Гарантійний строк для всіх осіб, які використовують товар у підприємницьких цілях, Господарським кодексом не встановлюється і визначається за домовленістю з покупцем - суб'єктом підприємницької діяльності, або гарантійним талоном.

 

VII. ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН

 1. Гарантія втрачає чинність у наступних випадках
  1. недотримання умов професійної установки при монтажі або якщо він проводився компанією, яка не має дозволу на цей вид діяльності,
  2. використання товару в умовах, що не відповідають параметрам, зазначеним у документації на товар,
 2. Гарантія не поширюється на
  1. пошкодження, спричинені стихійним лихом, погодними умовами, механічними пошкодженнями, електростатичним зарядом,
  2. дефекти, що виникли внаслідок неправильної експлуатації, недотримання інструкції з експлуатації та недостатнього технічного обслуговування,
  3. пошкодження, спричинені електропроводкою, що не відповідає відповідним ПУЕ
 3. Будь-який візит сервісного фахівця в приміщення покупця повинен супроводжуватися звітом про виявлені дефекти та форму їх усунення. Без цього протоколу візит сервісного майстра не враховується.

У Брно на 1.1.2022 

 


ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ (GDPR)

I.Основні положення

1. Розпорядником персональних даних відповідно до ст. 4, п. 7 Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільний рух таких даних (далі - "GDPR") є NANOSHOP s.r.o., ідентифікаційний номер 09810994, з місцезнаходженням за адресою: Příkop 843/4, 602 00 Brno (далі - "Контролер").

2. Контактні дані адміністратора

адреса: Příkop 843/4, 602 00 Brno
електронна пошта: info@nanoshop.cz
телефон: +420 773 733 033

3. Персональні дані - будь-яка інформація про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути ідентифікована; фізична особа, яка може бути ідентифікована, - це фізична особа, яка може бути ідентифікована, прямо чи опосередковано, зокрема, за ідентифікатором, таким як ім'я, ідентифікаційний номер, дані про місцезнаходження, мережевий ідентифікатор або за одним чи кількома конкретними елементами фізичної, фізіологічної, генетичної, розумової, економічної, культурної чи соціальної ідентичності цієї фізичної особи.

4. Контролер не призначив відповідального за захист персональних даних.

II. Джерела та категорії оброблюваних персональних даних

1. Контролер обробляє персональні дані, які ви надали контролеру або персональні дані, які контролер отримав на підставі виконання вашого замовлення.

2. Контролер обробляє ваші ідентифікаційні та контактні дані.

III. Законна підстава та мета обробки персональних даних

1. Законною підставою для обробки персональних даних є
- виконання договору між Вами та контролером відповідно до ст. 6 абзац. 1 л. б) GDPR.

2. Мета обробки персональних даних -
- обробка Вашого замовлення і реалізація прав і обов'язків, що випливають з договірних відносин між Вами і адміністратором; при оформленні замовлення запитуються персональні дані, які необхідні для успішного виконання замовлення (ПІБ та адреса, контакт), надання персональних даних є необхідною вимогою для укладення та виконання договору, без надання персональних даних неможливе укладення договору або його виконання адміністратором.

3. Автоматичного прийняття адміністратором індивідуального рішення в розумінні ст. 2 Закону не відбувається. 22 GDPR.

IV. Термін зберігання даних

1. Контролер зберігає персональні дані - протягом періоду, необхідного для здійснення прав і обов'язків, що випливають з договірних відносин між Вами і контролером, і для пред'явлення претензій за цими договірними відносинами (протягом 15 років з моменту припинення договірних відносин).

2. Після закінчення строку зберігання контролер повинен видалити персональні дані.

V. Одержувачі персональних даних (субпідрядники контролера)

1. Одержувачами персональних даних є особи,
- здійснюють доставку товарів / послуг / обробку платежів на підставі договору,
- надають послуги з функціонування інтернет-магазину (Shoptet) та інші послуги у зв'язку з функціонуванням інтернет-магазину,
- надають маркетингові послуги.

2. Контролер не має наміру передавати персональні дані третій країні (країні, що не є членом ЄС) або міжнародній організації.

VI. Ваші права

1. На умовах, викладених у GDPR, ви маєте
- право на доступ до своїх персональних даних відповідно до ст. 15 GDPR,
- право на виправлення персональних даних відповідно до ст. 16 GDPR, або обмеження обробки відповідно до ст. 18 GDPR,
- право на видалення персональних даних відповідно до ст. 17 GDPR,
- право на заперечення проти обробки відповідно до ст. 21 GDPR та
- право на перенесення даних відповідно до ст. 20 GDPR.

2. Ви також маєте право подати скаргу до Управління з питань захисту персональних даних, якщо вважаєте, що Ваше право на захист персональних даних було порушено.

VII. Умови захисту персональних даних

1. Контролер заявляє, що ним вжито всіх необхідних технічних та організаційних заходів для захисту персональних даних.

2. Контролером вжито технічних заходів для забезпечення безпеки зберігання даних та зберігання персональних даних у паперовій формі.

3. Контролер заявляє, що доступ до персональних даних мають лише уповноважені ним особи.

VIII. Прикінцеві положення

1. Відправляючи замовлення з онлайн-форми замовлення, Ви підтверджуєте, що ознайомлені з умовами політики конфіденційності та приймаєте її в повному обсязі.

2. Адміністратор має право змінювати ці умови. Він опублікує нову версію Політики конфіденційності на своєму веб-сайті, а також надішле Вам нову версію Політики конфіденційності на адресу електронної пошти, яку Ви надали Контролеру.

Ці умови набирають чинності з 1.1.2022. 

 


Умови співпраці та система комісійної винагороди он-лайн сервера, розташованого за адресою www.nanoshop.cz

Провайдером системи комісійної винагороди є:

Компанія: NANOSHOP s.r.o.
Головний офіс: Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno
ID: 09810994
ПДВ: CZ09810994
Тел.: 773733033
E-mail: info@nanoshop.cz

(далі -"Провайдер")

 

I. Вступні положення

Ці умови регулюють права та обов'язки сторін:

 • що виникають у зв'язку з договором про співпрацю, укладеним між Партнером та Провайдером;
 • понесені у зв'язку з участю в системі комісійних винагород Провайдера.

Реєструючись в системі комісійної винагороди, як Партнер, так і Провайдер погоджуються з цими умовами, і обидві сторони погоджуються бути зобов'язаними дотримуватися цих умов.

У питаннях, не передбачених цими Умовами, відносини між Партнером і Постачальником регулюються чинним законодавством, зокрема Законом № 89/2012 Зб. зак., Цивільним кодексом.

Комісійна система працює через додаток AffilBox, що надається компанією AffilBox s.r.o., Jahnova 8, Pardubice 530 02, ID №: 28777000, VAT №: CZ28777000.

 

II. Визначення термінів

Договір проспівпрацю - будь-який договір, укладений відповідно до цих Умов між Провайдером і Партнером, метою якого є просування товарів, послуг або діяльності Провайдера. Провайдер опублікує конкретний обсяг акції, розмір комісії, включаючи інформацію про нарахування ПДВ на комісію та інші деталі, якщо такі застосовуються, на своєму веб-інтерфейсі. Угода про співробітництво укладається в електронній формі та не надається у письмовій формі. Угода укладається шляхом натискання Партнером кнопки підтвердження в системі комісійної винагороди та прийняття умов співпраці, запропонованих Провайдером. Угода про співробітництво не є договором доручення або агентським договором.

Кампанія визначає обсяг маркетингових та інших заходів, який Провайдер більш детально визначає в системі комісійної винагороди та пропонує Партнеру для просування. Кампанія означає, зокрема, які саме товари, послуги або веб-сайти Виконавця будуть просуватися за допомогою системи комісійних винагород. Детальні умови проведення кампанії або групи кампаній описуються в угоді про співпрацю.

Конверсія - це дія Відвідувача, яка є метою кампанії. Під конверсією розуміється, зокрема, завершення покупки товару або замовлення послуг Виконавця. Відвідувач стає клієнтом Виконавця шляхом конверсії.

Методи просування - маркетингові та інші подібні заходи Партнера, за допомогою яких Партнер здійснює просування товарів або послуг Провайдера. Під методами просування маються на увазі, зокрема:

 • розміщення рекламного контенту (esp. банери) на сайті Партнера;
 • посилання на товари або послуги Виконавця через блоги, дискусійні форуми або статті (за умови, що правила блогів або дискусійних форумів дозволяють таку діяльність);
 • надсилання електронних листів з інформацією про товари або послуги Виконавця особам, які належним чином надали згоду на таку форму маркетингу відповідно до законодавства;
 • посилання на товари або послуги Провайдера через соціальні мережі;
 • PPC-кампанії.

Відвідувач - особа, яка заходить на сайт Виконавця на підставі розробленої Партнером активності в рамках дозволених методів просування.

Партнер - фізична або юридична особа, яка бере участь в системі винагороди Провайдера на підставі реєстрації.

Комісійне посилання - унікальне посилання, присвоєне Партнеру в рамках комісійної системи. Партнер має право на комісійну винагороду тільки в тому випадку, якщо його посилання було використано для здійснення схваленої конверсії.

Комісійний рахунок - рахунок Партнера, який ведеться Провайдером у веб-додатку AffilBox в рамках адміністрування комісійної системи, до якого Партнер має доступ в режимі онлайн. В обліковому записі фіксуються дані щодо кількості Відвідувачів, замовлень та їх статусу.

Затверджена конверсія - це конверсія, при якій клієнт належним чином і в повному обсязі сплатив вартість товарів або послуг.

Веб-сайт П ровайдера - веб-сайт Провайдера, розташований за адресою: www.nanoshop.cz.

Замовник - особа, яка розміщує на веб-сайті Виконавця обов'язкове для виконання замовлення на товари чи послуги або інше виконання.

 

III. Участь у системі комісійної винагороди

Участь у комісійній системі створюється шляхом реєстрації Партнера в комісійній системі.

В рамках комісійної системи Партнер просуває послуги або товари Провайдера на підставі договору про співпрацю за допомогою методів просування.

Партнер несе повну відповідальність за будь-які збитки, завдані його діями, що порушують ці Умови та/або законодавство Чеської Республіки, Провайдеру, іншим користувачам сайту Провайдера або третім особам.

Партнер несе відповідальність перед Провайдером за достовірність і повноту даних, наданих при реєстрації. У разі зміни вищевказаних даних, Партнер зобов'язаний невідкладно повідомити про це Провайдера. Виконавець не несе відповідальності за збитки, понесені Партнером внаслідок неповідомлення про зміну даних.

 

IV. Права та обов'язки партнера

Партнер зобов'язаний дбати про те, щоб не завдавати шкоди або не ставити під загрозу репутацію Провайдера або товарів і послуг, що пропонуються Провайдером.

Партнер не може рекламувати товари або послуги Постачальника на веб-сайтах, зміст яких може будь-яким чином порушувати законодавство Чеської Республіки або норми моралі. Зокрема, це стосується сайтів порнографічного змісту та протиправного контенту, а також сайтів, які порушують права інтелектуальної власності або сприяють такій діяльності.

Партнер або члени сім'ї Партнера, або особи, що діють спільно з Партнером, не мають права замовляти товари або послуги Виконавця за власним комісійним посиланням Партнера. Якщо вони це зроблять, то право Партнера на комісійну винагороду за такі конвертації припиняється. У разі заподіяння Провайдеру збитків в результаті вищевказаних дій, Партнер зобов'язаний відшкодувати Провайдеру такі збитки в повному обсязі.

Партнер зобов'язаний захищати свої дані доступу до свого комісійного рахунку від неправомірного використання третіми особами. Виконавець не несе відповідальності за будь-які збитки, понесені Партнером в результаті такого неправомірного використання.

Партнер має право використовувати для просування Провайдера всі текстові та графічні матеріали, які є результатом творчої діяльності Провайдера або на які Провайдер має чинну ліцензію, і які надані Провайдером Партнеру з цією метою або зроблені доступними в комісійній системі. Без попередньої згоди Виконавця Партнер не має права використовувати надані матеріали інакше, ніж в цілях проведення Акції.

Партнер не має права будь-яким чином змінювати HTML-коди, графічний дизайн або зміст рекламних місць (наприклад, банерів), наданих Провайдером для використання в кампанії, без попередньої згоди Провайдера.

Партнер зобов'язаний забезпечити в рамках обраних ним методів просування відсутність недобросовісного збільшення кількості показів рекламних площ Провайдера за допомогою програм, скриптів, перезавантаження рекламних банерів або іншими способами.

Партнер зобов'язується не рекламувати Провайдера шляхом розсилання повідомлень (електронною поштою, SMS, на дискусійних форумах), які кваліфікуються як СПАМ. У разі виявлення Виконавцем такої діяльності Партнера, Виконавець має право відмовитися від договору про співпрацю та закрити комісійний рахунок Партнера. У такому випадку Партнер також втрачає право на комісійну винагороду, яка ще не була виплачена.

Не допускається просування товарів або послуг Провайдера за допомогою PPC-кампаній в AdWords, Sklik або Facebook Ads.

Банери, тексти та інший контент, розміщений в інтерфейсі додатку AffilBox та комісійної системи, включаючи програмне забезпечення веб-інтерфейсу та комісійної системи, захищений авторським правом Виконавця або AffilBox s.r.o. та може бути захищений іншими правами третіх осіб. Контент не може бути змінений, скопійований, відтворений, розповсюджений або використаний Партнером в будь-яких цілях будь-якою третьою особою без письмової згоди Провайдера або іншого правовласника. Право на використання захищеного матеріалу відповідно до статті 4.5 цих умов не зачіпається цим положенням.

 

V. Права та обов'язки Провайдера

Постачальник зобов'язується періодично затверджувати конвертації Партнера в рамках процесу затвердження комісійних. Партнер буде проінформований про схвалення конвертації через свій комісійний рахунок.

Файли cookie на комп'ютерах клієнтів використовуються для збору інформації про конверсії. Термін дії файлів cookie вказується Провайдером в інтерфейсі додатку. Партнер визнає, а Виконавець не несе відповідальності за те, що в разі відключення Клієнтом у веб-браузері або іншим чином використання файлів cookie, перехід не може бути віднесений на комісійне посилання Партнера і що Партнер не має права на отримання винагороди за такий перехід.

Провайдер не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну просуванням програм, що беруть участь у комісійній системі.

Виконавець зобов'язується виплачувати Партнеру комісійну винагороду за схвалені конверсії, здійснені Партнером, відповідно до статті 6 цих Умов.

Виконавець має право вимагати затвердження рекламних електронних листів та інших текстів, які Партнер бажає використовувати в кампанії.

Провайдер має право в будь-який час змінювати або доповнювати формулювання цих Умов. Права та обов'язки сторін завжди визначаються редакцією умов, на яких вони виникли. Виконавець зобов'язаний повідомити Партнера про зміну Умов за допомогою контактної адреси електронної пошти, наданої Партнером при реєстрації. Нова редакція Умов набуває чинності по відношенню до Партнера з дати її повідомлення.

 

VI. Комісія

Розмір комісійної винагороди вказаний в системі комісійної винагороди для кожної кампанії окремо.

Комісійні завжди будуть затверджуватися Постачальником одразу після закінчення періоду, протягом якого законодавство або умови Постачальника дозволяють споживачеві відмовитися від договору. Затвердження конвертації здійснюється автоматично та/або вручну. Про затвердження комісійної винагороди Партнер буде проінформований через свій комісійний рахунок.

Комісійні будуть затверджені за ті конверсії, де товари або послуги, що просуваються в рамках кампанії, були належним чином і повністю оплачені.

Партнер не має права на отримання комісійної винагороди за анульовані або скасовані замовлення, а також у разі відмови Замовника від договору.

 

VII. Сплата комісійної винагороди

Партнер має право на отримання комісійної винагороди, якщо сума затверджених комісій на його комісійному рахунку перевищує суму, зазначену в веб-інтерфейсі комісійної системи (тобто погоджено в угоді про співпрацю).

Якщо залишок комісійної винагороди на комісійному рахунку Партнера перевищує вищевказану суму, Партнер має можливість запросити виплату винагороди через свій комісійний рахунок. За запитом Партнера йому буде надіслано звіт із зазначенням остаточної суми, яку Партнер може виставити до оплати. Якщо Партнер не має можливості виставити рахунок-фактуру, його комісійна винагорода буде виплачена йому на підставі договору про виконання робіт.

Термін оплати рахунку, виставленого Партнером, не може бути меншим, ніж 14 днів з моменту його вручення Провайдеру. Якщо в рахунку-фактурі зазначено коротший термін оплати, рахунок-фактура підлягає оплаті через 14 днів після доставки.

Сума загальної комісійної винагороди, що запитується Партнером до виплати, повинна відповідати даним, зазначеним на рахунку комісійної винагороди на дату запиту Партнера на її виплату. Виконавець має право перевірити запит Партнера та достовірність наданої інформації. У разі виявлення будь-яких порушень Провайдер повідомляє Партнера про свої висновки, і сторони зобов'язуються надавати одна одній необхідну допомогу для вирішення питання. Під час вирішення такого питання застосовуються строки, встановлені для сплати комісійної винагороди.

Виплата комісійних здійснюється виключно банківським переказом в CZK (чеських кронах) на банківський рахунок Партнера, відкритий в банку на території Чеської Республіки або Словаччини, при цьому Партнер зобов'язаний надати Провайдеру всі дані, необхідні для здійснення платежу (особливо номер рахунку). Комісійні не виплачуються готівкою, іноземним банківським переказом (за винятком Словаччини в чеських кронах), банківським переказом або будь-яким іншим способом, якщо інше не узгоджено між Партнером і Постачальником.

 

VIII. Заперечення партнера

У разі виникнення сумнівів, зокрема щодо правильності записів про опосередковані конверсії або затверджені комісії, Партнер має можливість пред'явити заперечення Провайдеру. У такому випадку Партнер зобов'язаний надати всі наявні дані та записи, що стосуються заперечень.

Партнер має право подати заперечення протягом 30 днів з дня встановлення факту, що став підставою для заперечення. Виконавець не зобов'язаний відповідати на пізніші заперечення.

Заперечення повинні бути направлені Партнером Провайдеру в письмовій формі, під якою також розуміється електронне повідомлення, надіслане на контактну електронну пошту Провайдера. Належним чином поданим запереченням вважається тільки те, яке було належним чином доставлене Виконавцю, розбірливо викладене і містить всю інформацію та документи, необхідні для повної оцінки заперечення Виконавцем.

Оцінка та прийняття рішення щодо поданих заперечень повністю належить до компетенції Виконавця. Заперечення зазвичай розглядаються Постачальником протягом 30 днів з дати їх отримання Постачальником. Рішення Провайдера доводиться до відома Партнера.

 

IX. Строк дії та припинення угоди про співробітництво

Договір про співпрацю укладається на період, визначений умовами акції, або на невизначений термін.

Можливе розірвання угоди про співпрацю:

 • За домовленістю між Провайдером та Партнером.
 • Шляхом припинення діяльності Провайдера або Партнера. Повідомлення повинно бути зроблено в письмовій формі або електронною поштою і доставлено іншій стороні, навіть без пояснення причин. Угода про співробітництво припиняє свою дію з дати вручення іншій Стороні повідомлення про припинення її дії.
 • Відмова Провайдера від договору про співпрацю. Виконавець має право відмовитися від Угоди, якщо буде доведено, що Партнер діє з порушенням цих Умов, правових норм або норм моралі. Повідомлення про вихід має бути надане в письмовій формі або електронною поштою та доставлене Партнеру із зазначенням причини виходу. Після цього Угода про співробітництво припиняє свою дію з дати вручення повідомлення про вихід Партнеру. Відмова Провайдера від договору про співпрацю припиняє право Партнера на невиплачену комісійну винагороду. У разі заподіяння Провайдеру збитків внаслідок порушення цих Умов або правових норм, Партнер зобов'язаний відшкодувати збитки Провайдеру в повному обсязі (розмір збитків не зменшується на суму невиплачених комісій).

Припинення дії угоди про співпрацю не впливає на будь-які вимоги щодо відшкодування збитків.

У разі припинення договору про співпрацю за згодою сторін або розірвання, Партнер має право вимагати від Провайдера виплати комісійної винагороди, на яку він мав право на дату припинення договору про співпрацю. Комісійна винагорода буде виплачена Партнеру протягом 14 днів з моменту отримання рахунку-фактури.

 

X. Захист персональних даних

Провайдер заявляє, що дані будуть захищені згідно з відповідними положеннями Регламенту (ЄС) № 2016/679 Європейського Парламенту та Ради про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільний рух таких даних та про скасування Директиви 95/46/ЄС (Загальний регламент про захист даних).

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Регламенту Ви маєте на це право:

   • запитувати у нас інформацію про те, які персональні дані про Вас ми обробляємо,
   • вимагати доступу до цих даних та їх оновлення чи виправлення, або вимагати обмеження їх обробки,
   • право на портативність та право на отримання копії своїх персональних даних,
   • вимагати, щоб ми видалили такі персональні дані - за винятком випадків, коли це персональні дані, які ми зобов'язані або уповноважені обробляти далі згідно з відповідним законодавством,
   • подати скаргу до Органу з питань захисту даних та право на ефективний судовий захист, якщо Ви вважаєте, що Ваші права, передбачені Регламентом, були порушені в результаті обробки Ваших персональних даних з порушенням Регламенту.

У випадку, якщо реалізація кампаній порушує правові положення попередньої статті 10.3 з боку Партнера, Партнер несе повну відповідальність за таке порушення. У разі, якщо Провайдер зобов'язаний надати грошову компенсацію Партнеру у зв'язку з такою протиправною діяльністю Партнера, Провайдер має право на відшкодування такої компенсації, включаючи витрати на юридичне представництво.

Партнери, які зареєструвалися в партнерській програмі, погоджуються на отримання електронних повідомлень, які будуть використовуватися для розсилки новин та інформації, пов'язаної з кампаніями в комісійній програмі або бізнесом Провайдера.

 

Умови з внесеними змінами та доповненнями діють з 1.1.2022.

Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk