Умови та положення
УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ
Компанія: NANOSHOP s.r.o ., юридична адреса: Příkop 843/4, 602 00 Brno
ідентифікаційний номер: 09810994, номер ПДВ: CZ09810994
зареєстрована в Торговому реєстрі, який веде Обласний суд м. Брно, секція C, вкладка 120919
електронна пошта: info@nanoshop.cz, info@agtive.eu, тел.: +420 773 733 033
на продаж товарів через інтернет-магазин, розташований за адресами nanoshop.cz, agtive.cz, nanoagtive.cz, ...
1. Вступні положення
1.1 Ці умови (далі - "Умови") компанії NANOSHOP s.r.o. з місцезнаходженням за адресою: Пржикоп 843/4, 602 00 Брно, ідентифікаційний номер: 09810994, зареєстрованої в Торговому реєстрі, який веде Обласний суд м. Брно, секція С, вкладиш 120919 (далі - "Продавець"), регулюють відповідно до положень § 1751 абз. 1 Цивільного кодексу Чеської Республіки, а саме: "Умови". 89/2012 Зб., Цивільного кодексу (далі - "Цивільний кодекс"), взаємні права та обов'язки сторін, що виникають у зв'язку з або на підставі договору купівлі-продажу (далі - "Договір купівлі-продажу"), укладеного між Продавцем та іншою фізичною особою (далі - "Покупець") за допомогою інтернет-магазину Продавця. Інтернет-магазин управляється Продавцем на веб-сайті, розташованому за адресою nanoshop.cz (далі - "Веб-сайт"), через інтерфейс Веб-сайту (далі - "Веб-інтерфейс магазину").
1.2 Умови не поширюються на випадки, коли особа, яка має намір придбати товар у Продавця, є юридичною особою або особою, яка діє в ході замовлення товару в рамках своєї підприємницької діяльності або в ході незалежного здійснення своєї професії.
1.3 Положення, що відрізняються від цих умов, можуть бути узгоджені в договорі про закупівлю.Будь-які положення Договору купівлі-продажу, що відрізняються від положень цих Умов, мають переважну силу над положеннями цих Умов.
1.4 Положення цих умов є невід'ємною частиною договору про закупівлю. Договір купівлі-продажу та Умови викладені чеською мовою. Договір купівлі-продажу може бути укладений чеською мовою.
1.5 Продавець має право змінювати або доповнювати формулювання Умов. Це положення не впливає на права та обов'язки, що виникли під час дії попередньої редакції Умов.
2. Обліковий запис користувача
2.1 На підставі реєстрації покупця, здійсненої на сайті, покупець може отримати доступ до свого користувацького інтерфейсу. Покупець може замовити товар зі свого особистого кабінету користувача (далі - "кабінет користувача"). Якщо це дозволяє веб-інтерфейс магазину, покупець також може замовити товар без реєстрації безпосередньо з веб-інтерфейсу магазину.
2.2 При реєстрації на сайті і при замовленні товару покупець зобов'язаний надати правильну і правдиву інформацію. Покупець зобов'язаний оновлювати дані в обліковому записі користувача в разі їх зміни. Дані, надані покупцем в обліковому записі користувача і при замовленні товару, вважаються продавцем коректними.
2.3 Доступ до облікового запису користувача здійснюється за допомогою імені користувача та пароля. Покупець зобов'язаний зберігати конфіденційність інформації, необхідної для доступу до свого облікового запису користувача.
2.4 Покупець не має права дозволяти третім особам використовувати обліковий запис користувача.
2.5 Продавець може анулювати обліковий запис користувача, зокрема, якщо Покупець не використовує свій обліковий запис користувача більше 365 днів або якщо Покупець порушує свої зобов'язання за Договором купівлі-продажу (в тому числі Умови).
2.6 Покупець визнає, що обліковий запис користувача може бути недоступний постійно, особливо у зв'язку з необхідним технічним обслуговуванням апаратного та програмного забезпечення Продавця, або. необхідне технічне обслуговування стороннього обладнання та програмного забезпечення.
3. Укладення договору купівлі-продажу
3.1 Вся презентація товарів, розміщена у веб-інтерфейсі магазину, носить інформаційний характер і продавець не зобов'язаний укладати договір купівлі-продажу цих товарів.Положення §1732 абз. "а" п. "в" ч. 1 ст. 17 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні". 2 Цивільного кодексу не застосовується.
3.2 Веб-інтерфейс магазину містить інформацію про товари, в тому числі ціни на окремі товари. Ціни на товари вказані з урахуванням податку на додану вартість та всіх супутніх платежів. Ціни на товари залишаються дійсними до тих пір, поки вони відображаються у веб-інтерфейсі магазину. Це положення не обмежує можливості продавця укласти договір купівлі-продажу на індивідуально узгоджених умовах.
3.3 Веб-інтерфейс магазину також містить інформацію про витрати, пов'язані з упаковкою та доставкою товарів. Інформація про витрати, пов'язані з упаковкою і доставкою товарів, зазначена у веб-інтерфейсі магазину, дійсна тільки у випадках, коли товар доставляється в межах Чеської Республіки.
3.4 Для замовлення товару покупець заповнює форму замовлення у веб-інтерфейсі магазину.Форма замовлення містить інформацію про:
3.4.1 замовлений товар (замовлений товар "вставляється" покупцем в електронний кошик веб-інтерфейсу магазину),
3.4.2 спосіб оплати вартості товару, реквізити необхідного способу доставки замовленого товару та
3.4.3 інформацію про витрати, пов'язані з доставкою товару (далі разом - "Замовлення").
3.5 До відправлення замовлення Продавцю Покупцеві дозволяється перевіряти і змінювати дані, внесені Покупцем в замовлення, в тому числі в частині можливості Покупця виявляти і виправляти помилки, що виникають при внесенні даних в замовлення. Покупець відправляє замовлення продавцю, натиснувши на кнопку "Замовити" + "Прив'язка замовлення до оплати". Інформація, надана в замовленні, вважається продавцем вірною.
3.6 Відправлення замовлення вважається таким актом покупця, який беззаперечним чином ідентифікує замовлений товар, покупну ціну, особу покупця, спосіб оплати покупної ціни і є обов'язковою пропозицією договору купівлі-продажу для договірних сторін. Дійсність замовлення обумовлена заповненням всіх обов'язкових даних у формі замовлення, ознайомленням з цими умовами на сайті та підтвердженням покупця про те, що він ознайомився з цими умовами.
3.7 Негайно після отримання замовлення Продавець підтверджує отримання замовлення Покупцеві за допомогою електронного листа на адресу електронної пошти Покупця, зазначену в інтерфейсі користувача або в замовленні (далі - "адреса електронної пошти Покупця").
3.8 Залежно від характеру замовлення (кількість товару, сума купівельної ціни, передбачувані витрати на доставку) Продавець завжди має право попросити Покупця про додаткове підтвердження замовлення (наприклад, в письмовій формі або по телефону).
3.9 Проект договору про закупівлю у формі замовлення дійсний протягом п'ятнадцяти днів.
3.10 Договірні відносини між Продавцем і Покупцем встановлюються шляхом вручення підтвердження прийняття замовлення (акцепту), яке направляється Продавцем Покупцеві за допомогою електронної пошти на адресу електронної пошти Покупця.
3.11 У разі, якщо будь-яка з вимог, зазначених у замовленні, не може бути виконана, Продавець направляє Покупцеві на адресу електронної пошти Покупця змінену оферту із зазначенням можливих варіантів виконання замовлення та запитом думки Покупця.
3.12 Змінена пропозиція вважається новою пропозицією договору про закупівлю і договір про закупівлю укладається в цьому випадку тільки після її акцепту покупцем за допомогою електронної пошти.
3.13 Покупець погоджується на використання дистанційних засобів зв'язку при укладанні Договору купівлі-продажу. Витрати, понесені покупцем при використанні дистанційних засобів зв'язку у зв'язку з укладенням договору купівлі-продажу (витрати на підключення до мережі Інтернет, витрати на телефонні переговори), несе сам покупець, і ці витрати не відрізняються від базової ставки.
4. Ціна товару та умови оплати
4.1 Ціна товару та будь-які витрати, пов'язані з поставкою товару за Договором купівлі-продажу, можуть бути сплачені Покупцем Продавцю наступними способами:
4.1.1 готівкою в офісі Продавця за адресою: Příkop 843/4, 602 00 Brno;
4.1.2 за допомогою безготівкової платіжної картки в приміщенні продавця;
4.1.3 післяплатою за місцем, вказаним покупцем в замовленні;
4.1.3181297002 / 5500, IBAN: CZ9155000000003181297002, BIC: RZBCCZPP (надалі - "Рахунок Продавця");
4.1.5 безготівково за допомогою кредитної картки.
4.2 Разом з купівельною ціною покупець зобов'язаний також сплатити продавцю витрати, пов'язані з упаковкою і доставкою товару в погодженому розмірі. Якщо прямо не зазначено інше, закупівельна ціна включає також витрати, пов'язані з доставкою товару.
4.3 Продавець не вимагає від Покупця завдатку або іншого аналогічного платежу. Це без шкоди для положень ст. ст. 4.6 Умов щодо обов'язку попередньої оплати вартості товару.
4.4 У разі оплати готівкою або післяплатою, покупна ціна сплачується при отриманні товару. У разі безготівкової форми оплати, ціна закупівлі підлягає сплаті протягом 5 днів з моменту укладення договору купівлі-продажу.
4.5 У разі безготівкового розрахунку покупець зобов'язаний сплатити покупну вартість товару разом зі змінним символом платежу. У разі безготівкової форми розрахунків обов'язок покупця щодо сплати покупної ціни вважається виконаним у момент зарахування відповідної суми на рахунок продавця.
4.6 Продавець має право, зокрема, якщо Покупець не підтвердив замовлення (ст. 3.8), вимагати сплати повної покупної ціни до відвантаження товару покупцеві. Стаття 2119, пункт. 1 Цивільного кодексу не застосовується.
4.7 Будь-які знижки на ціну товару, що надаються Продавцем Покупцеві, не підсумовуються.
4.8 Якщо це прийнято в комерційних відносинах або якщо це передбачено загальнообов'язковими правовими нормами, Продавець виставляє Покупцеві податковий документ - рахунок-фактуру - щодо платежів, здійснених за Договором купівлі-продажу. Продавець є платником податку на додану вартість.Податковий документ - рахунок-фактура видаватиметься продавцем покупцю після оплати вартості товару та надсилатиметься в електронній формі на електронну адресу покупця.
5. Відмова від договору купівлі-продажу
5.1 Покупець визнає, що відповідно до положень §1837 Цивільного кодексу, відмова від Договору купівлі-продажу неможлива:
5.1.1 про поставку товару, ціна якого залежить від незалежних від волі продавця коливань на фінансових ринках, які можуть відбутися протягом періоду вилучення,
5.1.2 для поставки алкогольних напоїв, які не можуть бути поставлені до закінчення тридцяти днів і ціна яких залежить від коливань на фінансових ринках, незалежних від волі продавця,
5.1.3 про доставку товару, який був змінений відповідно до побажань покупця або для його особи
5.1.4 про доставку швидкопсувних товарів, а також товарів, які після доставки були безповоротно змішані з іншими товарами,
5.1.5 про доставку товару в закритій упаковці, який покупець вийняв з упаковки і з гігієнічних міркувань не може бути повернутий,
5.1.6 про доставку аудіо- чи відеозапису або програмного забезпечення, якщо було порушено його оригінальну упаковку,
5.1.7 на постачання газет, періодичних видань або журналів,
5.1.8 на поставку цифрового контенту, якщо тільки він не був поставлений на матеріальному носії і був поставлений за попередньою явно вираженою згодою покупця до закінчення періоду відмови від договору і продавець не повідомив покупця до укладення договору про те, що в такому випадку він не має права відмовитися від договору.
5.2 У разі відсутності випадку, зазначеного в ст. 5.1 або в будь-якому іншому випадку, коли від договору купівлі-продажу не можна відмовитися, покупець зобов'язаний відповідно до положень § 1829 абз. 1 Цивільного кодексу, право відмовитися від договору купівлі-продажу протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дня одержання товару, а якщо предметом договору купівлі-продажу є кілька видів товарів або поставка кількох частин, цей строк обчислюється з дня одержання останньої партії товару. Відмова від договору купівлі-продажу повинна бути направлена продавцю протягом строку, зазначеного в попередньому реченні.
5.3 Для відмови від договору купівлі-продажу покупець може використовувати зразок форми, наданий продавцем, який є додатком до умов. Покупець може надіслати відмову від договору купівлі-продажу за межами адреси комерційного або зареєстрованого місця знаходження продавця. Положення ст. ст. 11 цих Умов.Торговець повинен підтвердити отримання споживачеві в текстовій формі без невиправданої затримки.
5.4 У разі відмови від договору купівлі-продажу відповідно до ст. 5.2 Умов, Договір купівлі-продажу розривається з самого початку. Товар повинен бути повернутий Продавцю протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту відмови від договору. Якщо покупець відмовляється від договору купівлі-продажу, покупець несе витрати, пов'язані з поверненням товару продавцю, навіть якщо товар не може бути повернутий через його характер звичайним поштовим маршрутом.
5.5 У разі відмови від договору відповідно до ст. 5.2 Умов, Продавець повертає отримані від Покупця грошові кошти протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту відмови Покупця від Договору купівлі-продажу у той самий спосіб, у який Продавець отримав їх від Покупця.Продавець також має право повернути надане Покупцем виконання при поверненні товару Покупцем або іншим способом, якщо Покупець на це згоден і це не потягне для Покупця додаткових витрат. У разі відмови покупця від договору купівлі-продажу продавець не зобов'язаний повертати покупцеві одержані кошти до того, як покупець поверне йому товар або доведе, що він відправив товар продавцеві.
5.6 Продавець має право в односторонньому порядку зарахувати вимогу про відшкодування шкоди, заподіяної товару, проти вимоги Покупця про відшкодування купівельної ціни.
5.7 Продавець має право відмовитися від договору купівлі-продажу в будь-який час до моменту прийняття товару покупцем. У такому випадку Продавець повертає Покупцеві Покупну ціну без невиправданої затримки, безготівковим шляхом на рахунок, вказаний Покупцем.
5.8 Якщо разом з товаром покупцеві передається подарунок, договір дарування між продавцем і покупцем укладається з умовою, що у разі відмови покупця від договору купівлі-продажу договір дарування щодо такого подарунка втрачає чинність і покупець зобов'язаний повернути подарунок разом з товаром продавцеві.
6. Транспортування та доставка вантажів
6.1 У випадку, якщо спосіб транспортування узгоджується за конкретним запитом покупця, покупець несе ризик і будь-які додаткові витрати, пов'язані з цим способом транспортування.
6.2 Якщо за договором купівлі-продажу продавець зобов'язаний доставити товар у місце, вказане покупцем у замовленні, покупець зобов'язаний прийняти товар після його доставки.
6.3 У випадку, якщо з причин з боку покупця необхідно поставити товар повторно або іншим способом, ніж зазначено в замовленні, покупець зобов'язаний оплатити витрати, пов'язані з повторною поставкою товару, відповідно. витрати на інші способи доставки.
6.4 При отриманні товару від перевізника покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки товару і в разі виявлення будь-яких дефектів негайно повідомити про це перевізника. У разі порушення упаковки, що свідчить про несанкціоноване проникнення у вантаж, покупець має право не приймати вантаж від перевізника.
7. Права в разі неналежного виконання зобов'язань
7.1 Права та обов'язки договірних сторін щодо прав, які виникають внаслідок неналежного виконання зобов'язань, регулюються відповідними загальнообов'язковими нормами (зокрема, положеннями §1914-1925, §2099-2117 та §2161-2174 Цивільного кодексу).
7.2 Продавець несе відповідальність перед Покупцем за те, що товар не має дефектів при його отриманні. Зокрема, продавець несе відповідальність перед покупцем, що на момент прийняття покупцем поставки товару:
7.2.1 товар має характеристики, погоджені сторонами, а за відсутності домовленості - характеристики, описані продавцем або виробником чи очікувані покупцем з огляду на характер товару та на підставі здійсненої ними реклами,
7.2.2 товар придатний для мети, яка заявлена продавцем для його використання або для якої товар такого роду звичайно використовується,
7.2.3 товар відповідає за якістю або виготовленням погодженому зразку або моделі, якщо якість або виготовлення визначалися за погодженим зразком або моделлю,
7.2.4 - товар у відповідній кількості, мірі або вазі та
7.2.5 товар відповідає вимогам законодавства.
7.3 Положення, зазначені в ст. 7.2 цих Умов не поширюється на товари, продані за нижчою ціною, на недолік, за який була погоджена нижча ціна, на знос товару, викликаний його звичайним використанням, у випадку товарів, що були у вжитку, на недолік, що відповідає ступеню використання або зносу, який товар мав при прийнятті його покупцем, або якщо він випливає з характеру товару.
7.4 Якщо дефект стає очевидним протягом шести місяців з моменту отримання, товар вважається дефектним з моменту отримання.
7.5 Права, що випливають з неналежного виконання, здійснюються покупцем за комерційною адресою продавця, де можливе прийняття претензії щодо асортименту товарів, що продаються, або за зареєстрованим місцезнаходженням чи місцем здійснення підприємницької діяльності. Моментом пред'явлення претензії вважається момент, коли продавець одержав від покупця товар, щодо якого пред'явлено претензію.
7.6 Інші права та обов'язки сторін, пов'язані з відповідальністю продавця за недоліки, можуть регулюватися правилами розгляду рекламацій продавця.
8. Інші права та обов'язки сторін
8.1 Покупець набуває право власності на товар шляхом сплати повної покупної ціни товару
8.2 Продавець не зобов'язаний дотримуватися будь-яких кодексів поведінки по відношенню до Покупця в розумінні § 1826 абз. 1 л. (е) Цивільного кодексу.
8.3 До компетенції Чеської торгової інспекції, юридична адреса: Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, ідентифікаційний номер: 000 20 869, інтернет-адреса: http://www, належить позасудове врегулювання споживчих спорів, що випливають з договору купівлі-продажу.coi.cz
8.4 Продавець має право продавати товари на підставі торгової ліцензії.Торговий контроль здійснюється в межах своєї компетенції компетентним органом з питань ліцензування торгівлі. Нагляд за захистом персональних даних здійснює Управління з питань захисту персональних даних. Чеська торгова інспекція здійснює нагляд, серед іншого, за дотриманням Закону № 634/1992 Зб. про захист прав споживачів, зі змінами та доповненнями.
8.5 Покупець цим приймає на себе ризик зміни обставин у розумінні § 1765 абз. 1. 2 Цивільного кодексу.
9. Захист персональних даних
9.1 Захист персональних даних покупця, який є фізичною особою, забезпечується Законом №.101/2000 Coll. про захист персональних даних, зі змінами та доповненнями.
9.2 Покупець надає згоду на обробку наступних персональних даних: ім'я та прізвище, домашня адреса, ідентифікаційний номер, ідентифікаційний номер платника податків, адреса електронної пошти та номер телефону (надалі разом - "персональні дані").
9.3 Покупець дає згоду на обробку персональних даних Продавцем з метою реалізації прав та обов'язків за Договором купівлі-продажу та з метою ведення Облікового запису Користувача. Якщо покупець не вибере інший варіант, покупець погоджується на обробку персональних даних продавцем також з метою направлення покупцеві інформаційних та комерційних повідомлень. Згода на обробку персональних даних у повному обсязі відповідно до цієї статті не є умовою, яка сама по собі перешкоджала б укладенню договору купівлі-продажу.
9.4 Покупець визнає, що він зобов'язаний надавати свої персональні дані (при реєстрації, в своєму обліковому записі користувача, при оформленні замовлення з веб-інтерфейсу магазину) правильно і правдиво і що він зобов'язаний без невиправданої затримки інформувати Продавця про будь-яку зміну своїх персональних даних.
9.5 Продавець може доручити обробку персональних даних покупця третій стороні як обробнику. Крім осіб, які здійснюють перевезення товару, персональні дані не будуть передаватися продавцем третім особам без попередньої згоди покупця.
9.6 Персональні дані будуть оброблятися протягом невизначеного періоду часу. Персональні дані будуть оброблятися в електронній формі в автоматизованому режимі або в паперовій формі в неавтоматизованому режимі.
9.7 Покупець підтверджує, що надані ним персональні дані є достовірними і що він повідомлений про те, що це є добровільним наданням персональних даних.
9.8 Якщо покупець вважає, що продавець або переробник (ст. 9.5) здійснює обробку своїх персональних даних, яка суперечить захисту приватного та особистого життя покупця або суперечить закону, зокрема, якщо персональні дані є недостовірними щодо мети їх обробки, може:
9.8.1 звернутися за роз'ясненням до продавця або переробника,
9.8.2 вимагати від продавця або переробника виправити ситуацію.
9.9 Якщо покупець вимагає інформацію про обробку його персональних даних, продавець зобов'язаний надати йому цю інформацію. Продавець має право вимагати розумну плату за надання інформації, передбаченої попереднім реченням, що не перевищує витрат, необхідних для надання інформації.
10. Надсилання комерційних повідомлень та зберігання файлів cookie
10.1 Покупець дає згоду на відправку інформації, пов'язаної з товарами, послугами або бізнесом Продавця, на електронну адресу Покупця і в подальшому дає згоду на відправку комерційних повідомлень Продавцем на електронну адресу Покупця.
10.2 Покупець погоджується на зберігання так званого. файли cookie на його комп'ютері. У разі, якщо покупка може бути здійснена на сайті і зобов'язання продавця за договором купівлі-продажу можуть бути виконані без накладення так званого. файлів cookie на комп'ютері покупця, покупець може в будь-який момент відкликати згоду згідно з попереднім реченням.
11. Доставка
11.1 Повідомлення, що стосуються взаємовідносин між Продавцем і Покупцем, зокрема ті, що стосуються відмови від Договору купівлі-продажу, повинні бути доставлені поштою рекомендованим листом, якщо інше не передбачено Договором купівлі-продажу. Повідомлення надсилаються на відповідну контактну адресу іншої сторони і вважаються доставленими та дійсними з моменту доставки поштою, за винятком повідомлень про відкликання, зроблених Покупцем, і в цьому випадку відкликання є дійсним, якщо повідомлення надіслано Покупцем протягом періоду відкликання.
11.2 Повідомлення вважається також врученим, якщо адресат відмовився від його отримання, якщо його не було отримано протягом строку зберігання або якщо воно повернуто як таке, що не підлягає врученню.
11.3 Сторони можуть доставляти звичайну кореспонденцію один одному за допомогою електронної пошти, на адресу електронної пошти, зазначену в обліковому записі користувача Покупця або вказану Покупцем в замовленні відповідно. за адресою, вказаною на сайті Продавця.
12. Прикінцеві положення
12.1 Якщо відносини, встановлені договором купівлі-продажу, містять міжнародний (іноземний) елемент, сторони домовляються про те, що ці відносини регулюються чеським правом. Це не завдає шкоди правам споживача відповідно до загальнообов'язкового законодавства.
12.2 Якщо будь-яке положення Умов є або стає недійсним або недієвим, недійсне положення замінюється положенням, зміст якого є максимально наближеним до недійсного положення. Недійсність або неефективність одного положення не впливає на дійсність інших положень. Зміни та доповнення до Договору купівлі-продажу або Умов повинні бути оформлені у письмовій формі.
12.3 Договір купівлі-продажу, включаючи Умови, зберігається Продавцем в електронному вигляді і не є доступним.
12.4 Зразок форми заяви про відмову від договору про закупівлю додається до цих умов.
12.5 Контактні дані продавця:
адреса доставки: с. NANOSHOP с.r.пршикоп 843/4, 60200 Брно, Чеська Республіка
адреса електронної пошти: info@nanoshop.cz, info@agtive.eu
телефон: +420 773 733 033
Брно, 1.1.2023
РЕКЛАМНЕ ЗАКОНОДАВСТВО
I. ВСТУПНІ ПОЛОЖЕННЯ
- Цей Порядок розгляду рекламацій регулюється відповідними положеннями Цивільного кодексу, Закону № 40/1964 Зб. законів ЧР, із змінами та доповненнями, і додатково визначає та конкретизує права та обов'язки продавця, яким є компанія NANOSHOP, s.r.o., з юридичною адресою: Příkop 843/4, 602 00 Brno, ідентифікаційний номер: 09810994 (далі - "оператор"), та покупця (замовника, споживача). Всі договірні відносини укладаються відповідно до правопорядку Чеської Республіки. Якщо споживач є стороною договору, то відносини, не врегульовані умовами, регулюються Цивільним кодексом (ст. 40/1964 Coll.) та Закону про захист прав споживачів (№. 634/1992 Coll.). Якщо договірною стороною є підприємець, то відносини, не врегульовані цими умовами, регулюються Господарським кодексом № 513/1991 Зб. законів, з наступними змінами та доповненнями.
- Порядок пред'явлення претензій поширюється на товари, щодо яких права покупця за зобов'язаннями про відповідальність за недоліки реалізуються протягом гарантійного строку.
II. ПЕРЕДАЧА ТОВАРІВ
- Покупець, який є споживачем
- Покупець зобов'язаний оглянути товар негайно після його одержання в присутності перевізника.
- При виявленні явних недоліків товару, якими вважаються всі недоліки, виявлені при отриманні товару, покупець зобов'язаний скласти з перевізником акт про пошкодження. Покупець має право не приймати товар у цьому випадку. Покупець також зобов'язаний перевірити комплектність документації на товар.
- Очевидні дефекти, то покупець відразу скаржиться продавцю. Однак, умовою такої претензії є документальне підтвердження факту пошкодження товару під час перевезення, підписане перевізником.
- Покупець, який не є споживачем, повинен у своїх інтересах вчинити такі ж дії при вступі у володіння товаром, як і покупець, який є споживачем. Це запобігає виникненню будь-яких незручностей у разі пред'явлення претензії через пошкодження товару під час транспортування, покупець шляхом підписання накладної підтверджує зовнішню цілісність доставленого вантажу. Обов'язковою умовою непошкодження товару під час транспортування є зовнішня цілісність доставленої партії вантажу.
III. ГАРАНТІЙНІ УМОВИ
- Якщо після одержання товару покупцем протягом гарантійного строку виявилися недоліки, покупець має право пред'явити претензію.
- Тривалість гарантійного терміну регулюється чинними положеннями Цивільного кодексу і становить 24 місяці, з урахуванням винятків, передбачених відповідним законодавством.
- Гарантійний строк збільшується на час перебування товару в гарантійному ремонті. У разі заміни покупець отримує нову гарантію на 24 місяці або до закінчення терміну дії гарантії на оригінальний товар, якщо він довший.
При здійсненні гарантійних зобов'язань споживач має:
- у разі виявлення недоліків, які можна усунути, - право на безоплатне, належне і своєчасне усунення недоліків, право на заміну дефектного товару або дефектних частин, якщо тільки це не є непропорційним з огляду на характер недоліків, а якщо така заміна неможлива, - право на розумну знижку з купівельної ціни або на відмову від договору купівлі-продажу
- якщо недолік є неусувним і перешкоджає належному використанню товару, право на заміну товару з недоліками або на розірвання договору купівлі-продажу
- якщо недолік є істотним недоліком, який проявляється у великій кількості або неодноразово і перешкоджає належному використанню товару, - право на заміну неякісного товару або на відмову від договору купівлі-продажу
- у разі виявлення інших неусувних недоліків, які не потребують заміни, - право на розумну знижку з покупної ціни або на відмову від договору
IV. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
Споживач має право відповідно до ст.53, п. 7 ЦК відмовитися від договору, укладеного на відстані, протягом 14 днів з моменту одержання товару, крім випадків, прямо зазначених у п. 7 ст. 53 ЦК, за винятком випадків, прямо вказаних у пп. 8 цієї ж статті Цивільного кодексу. Перед відправкою товару на адресу постачальника необхідно надіслати (електронною поштою, факсом або окремим чи вкладеним листом) офіційну відмову від договору про закупівлю із зазначенням номера замовлення. Заява про відмову від договору повинна бути доставлена продавцю не пізніше останнього дня встановленого законом 14-денного строку з моменту отримання придбаного товару. За бажанням споживача непошкоджений товар, без ознак використання або зносу, в оригінальній непошкодженій упаковці повинен бути відправлений продавцю одночасно з відкликанням або без невиправданої затримки після відправлення. Продавець має право на відшкодування фактично понесених витрат, пов'язаних з поверненням товару, тільки в тому випадку, якщо ці витрати були фактично понесені і Продавець може їх довести. Просимо Вас вказати будь-яку причину повернення товару (не вимагається законодавством, а також ми не зобов'язані вказувати цю причину для повернення вартості товару). Це допоможе нам покращити наші послуги. Дуже дякую. Після отримання повернутого товару гроші за товар, за винятком, однак, поштових витрат (витрат на доставку), будуть відправлені на адресу Покупця або банківським переказом на рахунок Покупця протягом встановленого законом терміну (§ 53, абзац 10) після отримання підписаної кредит-ноти, яка надсилається на адресу Покупця відразу після фізичного отримання та повторного огляду товару. Відправлення товарів назад на умовах COD є неможливим і всі такі відправлення негайно відхиляються та повертаються відправнику.
V. КОНФЛІКТ З ДОГОВОРОМ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
Якщо недолік виявився протягом перших 6 місяців після прийняття виконання, він вважається недоліком, який існував на момент прийняття речі, якщо не доведено протилежне або не випливає з характеру речі. У такому випадку покупець, якщо він є споживачем, має право за своїм вибором усунути усувний недолік додатково до стандартного гарантійного ремонту шляхом заміни товару на бездефектний. Якщо це неможливо, покупець/споживач має право на розумну знижку або може відмовитися від договору. Це не застосовується, якщо споживач знав про порушення договору або допустив його. VI. Розгляд скарг
- У разі виявлення недоліків, що виникли протягом гарантійного терміну, товар підлягає пред'явленню безпосередньо в авторизованих сервісних центрах. Перелік авторизованих ремонтних організацій зазвичай додається до інструкції або міститься в гарантійному талоні. Продавець також надасть перелік авторизованих сервісних центрів на вимогу покупця.
- Ви також можете звернутися з претензією до постачальника неякісного товару.
- Покупець зобов'язаний довести походження товару під час гарантійного ремонту шляхом пред'явлення документа, що засвідчує факт купівлі, та гарантійного талона. Якщо він не може надати ці документи, він зобов'язаний довести укладення договору купівлі-продажу в інший доказовий спосіб.
- Претензії, включаючи усунення дефектів, повинні бути вирішені без невиправданої затримки, не пізніше 30 днів з дати пред'явлення претензії, якщо тільки Постачальник і Покупець прямо не домовляться про більш тривалий термін. Після закінчення цього строку покупцеві надаються такі ж права, як якщо б недолік був невиправним.
- У разі необхідності відправки товару постачальнику або в сервісний центр, покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик доставити дефектний товар на адресу авторизованого сервісу або сервісного центру постачальника. Покупець зобов'язаний у своїх інтересах забезпечити, щоб товар був упакований у відповідний і достатньо захисний пакувальний матеріал, який відповідає вимогам перевезення і крихких вантажів, і повинен промаркувати відправлення відповідними символами. Товар повинен бути в оригінальній упаковці або упаковці, що запобігає пошкодженню товару під час транспортування, в повній комплектації та з усіма іншими аксесуарами. Покупець зобов'язаний довести походження товару, пред'явивши товарний чек та гарантійний талон або інший документ, що підтверджує факт купівлі.
- Авторизований сервіс запросить покупця забрати відремонтований товар після того, як претензія буде належним чином оформлена.
- У разі багаторазового пред'явлення законних претензій (3 рази законних претензій щодо одного і того ж дефекту або 4 рази щодо різних дефектів) покупець має право на обмін на новий товар або повне відшкодування покупної ціни. Товар повинен бути повернутий в повній упаковці, включаючи всі аксесуари, які були включені в комплект поставки, з гарантійним талоном, в якому перераховані всі законні претензії, якщо такі є. відповідні сервісні картки за кожною заявою. Якщо покупець бажає відмовитися від договору купівлі-продажу, він повинен заявити про це в письмовій формі при пред'явленні вимоги про усунення недоліків товару (за третій однаковий недолік або четвертий різний недолік).
- У разі виявлення в товарі неусувного недоліку (на підставі письмової оцінки авторизованого сервісного центру, якщо цього вимагає характер товару) покупець має право на обмін товару або має право відмовитися від договору.
- Гарантія не поширюється на знос товару (або його частин), викликаний використанням. Гарантійний строк для всіх осіб, які використовують товар у підприємницьких цілях, Господарським кодексом не встановлюється і визначається за домовленістю з покупцем - суб'єктом підприємницької діяльності, або гарантійним талоном.
VII. ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН
- Гарантія втрачає чинність у наступних випадках
- недотримання умов професійної установки при монтажі або якщо він проводився компанією, яка не має дозволу на цей вид діяльності,
- використання товару в умовах, що не відповідають параметрам, зазначеним у документації на товар,
- Гарантія не поширюється на
- пошкодження, спричинені стихійним лихом, погодними умовами, механічними пошкодженнями, електростатичним зарядом,
- дефекти, що виникли внаслідок неправильної експлуатації, недотримання інструкції з експлуатації та недостатнього технічного обслуговування,
- пошкодження, спричинені електропроводкою, що не відповідає відповідним ПУЕ
- Будь-який візит сервісного фахівця в приміщення покупця повинен супроводжуватися звітом про виявлені дефекти та форму їх усунення. Без цього протоколу візит сервісного майстра не враховується.
У Брно на 1.1.2022
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ (GDPR)
I.Основні положення
1. Розпорядником персональних даних відповідно до ст. 4, п. 7 Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільний рух таких даних (далі - "GDPR") є NANOSHOP s.r.o., ідентифікаційний номер 09810994, з місцезнаходженням за адресою: Příkop 843/4, 602 00 Brno (далі - "Контролер").
2. Контактні дані адміністратора
адреса: Příkop 843/4, 602 00 Brno
електронна пошта: info@nanoshop.cz
телефон: +420 773 733 033
3. Персональні дані - будь-яка інформація про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути ідентифікована; фізична особа, яка може бути ідентифікована, - це фізична особа, яка може бути ідентифікована, прямо чи опосередковано, зокрема, за ідентифікатором, таким як ім'я, ідентифікаційний номер, дані про місцезнаходження, мережевий ідентифікатор або за одним чи кількома конкретними елементами фізичної, фізіологічної, генетичної, розумової, економічної, культурної чи соціальної ідентичності цієї фізичної особи.
4. Контролер не призначив відповідального за захист персональних даних.
II. Джерела та категорії оброблюваних персональних даних
1. Контролер обробляє персональні дані, які ви надали контролеру або персональні дані, які контролер отримав на підставі виконання вашого замовлення.
2. Контролер обробляє ваші ідентифікаційні та контактні дані.
III. Законна підстава та мета обробки персональних даних
1. Законною підставою для обробки персональних даних є
- виконання договору між Вами та контролером відповідно до ст. 6 абзац. 1 л. б) GDPR.
2. Мета обробки персональних даних -
- обробка Вашого замовлення і реалізація прав і обов'язків, що випливають з договірних відносин між Вами і адміністратором; при оформленні замовлення запитуються персональні дані, які необхідні для успішного виконання замовлення (ПІБ та адреса, контакт), надання персональних даних є необхідною вимогою для укладення та виконання договору, без надання персональних даних неможливе укладення договору або його виконання адміністратором.
3. Автоматичного прийняття адміністратором індивідуального рішення в розумінні ст. 2 Закону не відбувається. 22 GDPR.
IV. Термін зберігання даних
1. Контролер зберігає персональні дані - протягом періоду, необхідного для здійснення прав і обов'язків, що випливають з договірних відносин між Вами і контролером, і для пред'явлення претензій за цими договірними відносинами (протягом 15 років з моменту припинення договірних відносин).
2. Після закінчення строку зберігання контролер повинен видалити персональні дані.
V. Одержувачі персональних даних (субпідрядники контролера)
1. Одержувачами персональних даних є особи,
- здійснюють доставку товарів / послуг / обробку платежів на підставі договору,
- надають послуги з функціонування інтернет-магазину (Shoptet) та інші послуги у зв'язку з функціонуванням інтернет-магазину,
- надають маркетингові послуги.
2. Контролер не має наміру передавати персональні дані третій країні (країні, що не є членом ЄС) або міжнародній організації.
VI. Ваші права
1. На умовах, викладених у GDPR, ви маєте
- право на доступ до своїх персональних даних відповідно до ст. 15 GDPR,
- право на виправлення персональних даних відповідно до ст. 16 GDPR, або обмеження обробки відповідно до ст. 18 GDPR,
- право на видалення персональних даних відповідно до ст. 17 GDPR,
- право на заперечення проти обробки відповідно до ст. 21 GDPR та
- право на перенесення даних відповідно до ст. 20 GDPR.
2. Ви також маєте право подати скаргу до Управління з питань захисту персональних даних, якщо вважаєте, що Ваше право на захист персональних даних було порушено.
VII. Умови захисту персональних даних
1. Контролер заявляє, що ним вжито всіх необхідних технічних та організаційних заходів для захисту персональних даних.
2. Контролером вжито технічних заходів для забезпечення безпеки зберігання даних та зберігання персональних даних у паперовій формі.
3. Контролер заявляє, що доступ до персональних даних мають лише уповноважені ним особи.
VIII. Прикінцеві положення
1. Відправляючи замовлення з онлайн-форми замовлення, Ви підтверджуєте, що ознайомлені з умовами політики конфіденційності та приймаєте її в повному обсязі.
2. Адміністратор має право змінювати ці умови. Він опублікує нову версію Політики конфіденційності на своєму веб-сайті, а також надішле Вам нову версію Політики конфіденційності на адресу електронної пошти, яку Ви надали Контролеру.
Ці умови набирають чинності з 1.1.2022.