NANOSHOP

NANOSHOP поєднує в собі дослідження і розробки в галузі нанотехнологій та власне технологічне текстильне виробництво з багаторічними традиціями. Ми спеціалізуємося на постійно антибактеріальному, тобто такому, що не має запаху, одязі з високоякісних, переважно поліпропіленових, ниток, що містять активні наночастинки безпосередньо у волокні. 

МИ - ЧЕСЬКИЙ РОЗРОБНИК, ВИРОБНИК І ПРОДАВЕЦЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ОДЯГУ ВИСОКОГО КЛАСУ

Ми виводимо на ринок і продовжуємо розробляти революційні продукти, серед яких виділяються теплоізоляційний одяг, антибактеріальний трикотаж, нижня білизна, функціональна білизна, шарфи, портьєри, а також шкарпетки під власними торговими марками agtive® і nanosox®. Вся наша продукція виробляється в Чехії, а її висока споживча цінність забезпечить її довготривале та безперебійне використання. 

Ваше повне задоволення - наша головна мета. Ми маємо честь і зобов'язання одягати вас...

 


наноагентний трикотаж

  • містить наночастинки срібла (Ag)
  • для всіх видів діяльності
  • для активних людей
  • придатні для здоров'я та гігієни
  • не боїться тривалого носіння
  • одяг міцний, добре пошитий і не псується
  • екологічно та енергетично безпечний
  • проектуємо за розміром і піклуємося після продажу

Funkční prádlo

 


 

ПРОДУКТИ ТА ПОСЛУГИ

Продукти agtive® та nanosox® виготовлені з унікальних текстильних наноматеріалів та мають революційні властивості. Їх постійна антимікробна та антибактеріальна функція підтримує навколишнє середовище без запаху, і ви будете мати тривале відчуття гігієнічної чистоти. Наші вироби не мають запаху протягом декількох днів носіння і тому не потребують прання після кожного використання. Завдяки високоякісній продукції ви завжди будете почувати себе максимально комфортно і сухо, захищені від бактерій, поту і неприємних запахів на тривалий час.

 


  

Функціональна білизна

Приталена багатофункціональна термобілизна agtive®створена для тих, хто хоче тривалий час зберігати тіло сухим, потребує швидкого відведення поту від шкіри та підтримки теплового комфорту. Він підходить не тільки для занять спортом, а й для роботи, відпочинку та подорожей. В анатомічно розробленій білизні NanoBodix® використовується унікальна технологія. Виготовляється з поліпропілену або поліестеру, що містить наночастинки срібла, які краще відводять піт від тіла, ніж натуральні текстильні матеріали.

NanoSox

 


 

Антибактеріальні шкарпетки

Також ми виробляємо функціональні антибактеріальні шкарпетки під власною торговою маркою nanosox®. Завдяки своїм унікальним властивостям ці шкарпетки та гольфи анатомічної форми підходять як для складних робочих операцій, так і для повсякденного носіння під час занять спортом, подорожей або походів. Вони містять наночастинки срібла, мають антибактеріальну та протигрибкову дію, пригнічують дію бактерій, не подразнюють, не викликають алергічних реакцій та запобігають появі неприємного запаху ніг.

 


B2B

 

Оптова торгівля (B2B)

Ми знаємо, що до діяльності оптовика є великі вимоги. Ваші клієнти очікують точності, якості та конкурентних цін. Ми також знаємо, що надійний виробник, який вчасно здійснює поставки, тримає товар на складі та має прозору цінову політику - це велика допомога у вашому бізнесі. Ми є таким виробником. Зв'яжіться з нами.

 


 

Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk