Сертифікація

Вся наша продукція виробляється в Чехії, а її висока споживча цінність забезпечить її довготривале та безперебійне використання. Ми працюємо виключно з якісними перевіреними матеріалами виробництва ЄС.

 


ХУСТКИ ТА ШАРФИ

Certifikace rouškaRouška prohlášení CE

 


ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

виданий відповідно до ст. 13 абзац. 5 Закону № 22/1997 та його поправок, і зокрема Рекомендації Комісії ЄС 2020/403 від 13. березень 2020 року

Відповідно до вищезазначеного закону та рекомендації, ми видаємо це запевнення, що на вироблений нами продукт була видана декларація про відповідність, яка була підготовлена на підставі протоколів випробувань використаних матеріалів. 

Медичний препарат:

  • Драпірування AGTIVE® NANO

відповідно до наступних похідних типів:

  • Штора AGTIVE® FIX NANO
  • Шарф AGTIVE® NANO
  • НАНО-штора AGTIVE® SPORT
  • НАНО шарф AGTIVE® SPORT

Продукт відповідає всім вимогам згідно EN 14683 + AC.

Продукт пройшов гігієнічний висновок СЗУ від 9.10.2020 CTZB № 187-10478/20-191-193 як безпечний.

Продукція була розроблена, виготовлена та затверджена відповідно до вищезазначених законів, директив та стандартів ČSN EN і відповідає вимогам для отримання знаку СЕ.

Він пройшов випробування відповідно до стандарту ISO 10993-5, а використані матеріали, наноречовини та нанофільтр є бактеріологічно та цитотоксично безпечними і згідно з нашими рекомендаціями безпечними для користувачів .


ФІЛЬТРИ

Certifikace FILTR


Ефективність фільтра Nano Med Clean проти вірусів сертифікована (VFE - Viral Filtration Efficiency) авторитетною американською лабораторією Nelson Labs. Це тонкий текстиль, що містить нановолокнисту структуру. Користувачі можуть покласти його в тканинну завісу, щоб захистити себе протягом усього дня. Вона легка і добре пропускає повітря, що полегшує дихання. У порівнянні з іншими матеріалами досягається повітропроникність у двісті літрів повітря на квадратний метр за секунду.

Все виробництво відбувається в Чеській Республіці. Період дії матеріалу встановлений на 12 годин. У порівнянні з конкурентами він відрізняється, перш за все, високим рівнем повітропроникності, а саме 200 л/м²/с.
Нанофільтри призначені для вставки в текстильні штори. Фільтр має сертифікат CE і внесений до реєстру SÚKL як аксесуар медичного виробу.
За посиланням ви знайдете протоколи VFE, BFE та PFE від Nelson Labs та Декларацію про відповідність (CE).
NANO filtrace

ОДЕЖДА


Реалізований намиодяг та білизна багатоцільового призначення відповідає умовам методичних рекомендацій № 1/2000 для одягу, що безпосередньо контактує з тілом людини через шкіру, відповідає відповідним нормативним документам та є безпечним при дотриманні встановлених рекомендацій.

 

Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk