NANO драпірування SPORT .S .чорний

Драпірування AGTIVE® SPORT NANO з широким застосуванням та чудовими характеристиками, багаторазове, міцне, з регульованою посадкою, з кишенею для фільтрів.Мити та дезінфікувати нано-вуха можна багаторазово без втрати їх властивостей.Захист від вірусів, бактерій, алергенів та смогу, який тримається довго. Портьєра має сертифікат CE. (2-шарові, анатомічні, з кишенею та шнурком)... 
: 6.65 EUR (-0%)
6.65 EUR 
> 5 ks
6.65 EUR
ks
: AG_DRS_bk_S
:

NANO драпірування SPORT

Драпірування AGTIVE® SPORT NANO з широким застосуванням та чудовими характеристиками, багаторазове, міцне, з регульованою посадкою, з кишенею для фільтрів.Мити та дезінфікувати нано-вуха можна багаторазово без втрати їх властивостей.Захист від вірусів, бактерій, алергенів та смогу, який тримається довго. Портьєра має сертифікат CE. (2-шарові, анатомічні, з кишенею та шнурком)

Легко дихаючі, 2-шарові, анатомічного крою, з кишенею для нанофільтру та шнурком для регулювання посадки.

Матеріал NanoAgent є основою для анатомічно розроблених і облягаючих функціональних штор для чоловіків, жінок і дітей. Крій максимально адаптований до форми обличчя.Виробляємо в декількох розмірах (S, M, L) з трикотажного полотна з тонкого поліпропілену або поліестеру, що містить наночастинки срібла. Він відводить піт, забезпечуючи комфорт під час занять спортом, роботи та відпочинку, а також комфортні подорожі та чистоту на довгий час. Активні компоненти - іони срібла/цинку - містяться у всьому об'ємі волокна, є безпечними, не подразнюють шкіру і не викликають алергії.

Наночастинки - іони срібла/цинку, що містяться безпосередньо у волокнах поліпропіленового/поліефірного трикотажу, забезпечують постійний захист від вірусів і бактерій.

ТАБЛИЦЯ РОЗМІРІВ
S діти
M молодь та жінки
L чоловіки
mADE IN CZ - Ручна робота в Чеській Республіці

Використані матеріали NanoAgent

SPORT - 140г/м2 - 60% поліестер + 40% поліпропілен або PRO+COOL - 150+100г/м2 - 100% поліпропілен

Містить nanoAg - наночастинки срібла або nanoZn - наночастинки цинку, а отже постійний і незворотній захист від бактерій і подальшого неприємного запаху. 


Використання:

Підходить для: повсякденного носіння, спортивних і громадських заходів, подорожей і всіх інших видів діяльності протягом усього року як ідеальний захист рота і носа.

МАТЕРІАЛ
100~180 г/м2 - >50% поліестер, >40% поліпропілен Ag+, <10% еластан
Стандартний
CSN EN 14683 + AC, випробувано ISO 10993-5, сертифіковано CE
Речовина
срібне фосфатне скло, CAS: 308069-39-8
Об'єм упаковки
1
Походження
Ручна робота в Чехії
Штори шарфики фільтри

Штори шарфики фільтри

Драпіровка AGTIVE® NANO з відмінними функціональними властивостями, багаторазова, антибактеріальна, противірусна, миється, дезінфікується, двошарова з кишенею-фільтром і затискачем для фіксації в носі.
Навушники AGTIVE® SPORT NANO (не навушник) з регульованою посадкою, багаторазові, миються, з кишенею для фільтра, з широким спектром використання та чудовими функціями. Захист від вірусів, бактерій, алергенів та смогу, який тримається довго.

Анатомічно розроблені і облягаючі функціональні штори за розмірами для чоловіків, жінок і дітей. Крій максимально адаптований до форми обличчя.Трикотажні з тонкого поліпропілену або поліестеру, що містять наночастинки срібла. Він відводить піт, забезпечуючи комфорт під час занять спортом, роботи та відпочинку, а також комфортні подорожі та чистоту на довгий час. Вона легко пропускає повітря і її можна носити цілий день. Активні компоненти - іони срібла/цинку - містяться у всьому об'ємі волокна, є безпечними, не подразнюють шкіру і не викликають алергії.Штора має сертифікат СЕ - медичний виріб.

NANO roušky

n

ANO AGTIVE® багаторазова, двошарова багатофункціональна трубчаста хустка з кишенею-фільтром та AGTIVE® SPORT з широким спектром використання та чудовими характеристиками, багаторазова, перуться, регульована посадка, з кишенею-фільтром. Захист від вірусів, бактерій, алергенів та смогу, який тримається довго.

Нановзуття буде супроводжувати і захищати вас у всіх видах діяльності, спорті, роботі, відпочинку, а також у подорожах, де його властивості проявляються найбільш яскраво.

Тонке волокно, що використовується, майже не вбирає вологу, завдяки чому відводить піт на поверхню трикотажу, не охолоджується на шкірі, не дряпає і не подразнює шкіру.

Срібло, яке міститься безпосередньо в полімері нановолокна, активно зменшує розмноження бактерій і таким чином забезпечує постійний і тривалий захист. Діючі речовини - іони срібла - містяться у всьому об'ємі волокна, є безпечними і не викликають алергії. Вам не потрібно мити наші вироби після кожного використання, і таким чином Ви активно сприяєте захисту навколишнього середовища :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

Наша медична продукція наноруш, нанолисти відповідають стандарту EN 14683+AC, як того вимагає надзвичайний захід Міністерства охорони здоров'я від 22.2.2021 з урахуванням оновлень станом на 1.11.2021 та інші про обов'язок нести з 25.2.2021 у визначених місцях, респіратор або аналогічний засіб захисту органів дихання.
Рекомендується додавати до продукту нанофільтри для досягнення 99,9% фільтрації.
Штори та шарфи - вироби з матеріалів та наночастинок, антибактеріальні, противірусні, двошарові.
Додавання нанофільтру створює третій шар і завіса/шарф забезпечує захист від вірусів, бактерій, алергенів та смогу.
Наші штори не полотняні і не саморобні. Ми виготовляємо з перевірених матеріалів відповідно до стандартів, що застосовуються до захисних медичних засобів.
З усіма сертифікатами, включаючи стандарти, на які є посилання, можна ознайомитися за посиланнями в описі товару або в статті Сертифікація
СПОРТ

СПОРТ

agtive® SPORT - спортивний та яскравий

Спортивна білизна, яка може дуже швидко реагувати на підвищені навантаження. Виготовлений з інтегрованого трикотажу, що поєднує в собі найкращі властивості двох функціональних матеріалів - поліпропілену та поліестеру.  

Поліпропілен в бактеріостатичній обробці надійно транспортує вологу до зовнішнього шару поліестеру, який у співпраці зі специфічною структурою трикотажного полотна, що збільшує лицьову площу, дуже швидко випаровує цю вологу в навколишній простір. Поліпропілен зберігає шкіру сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях і є дуже комфортним, неалергенним та стійким до плісняви і бактерій. 

Лінійка білизни SPORT створена для всіх, хто звик до якості та особливостей білизни agtive® і хоче насолоджуватися своїми заняттями у своєму улюбленому кольорі. Особливо підходить для занять спортом на свіжому повітрі або підвищеної фізичної активності при помірних температурах, наприклад, навесні і восени. 

Ефективні бактеріостатичні речовини містяться у всьому об'ємі волокна, безпечні, не подразнюють шкіру і не викликають алергії. 

Вам не потрібно мити наші вироби після кожного використання, і таким чином Ви активно сприяєте захисту навколишнього середовища :)

Використання плоских швів і загальна висока якість виготовлення надає білизні високу зносостійкість і утилітарну цінність. Не потрібно мити після кожного використання - це економить ваш час і ваш гаманець. 

 

Використані матеріали

Виготовлений з наноматеріалу SPORT (140г/м2 - 60% поліестер, 40% поліпропілен Ag+ з наночастинками срібла), а отже постійний і не всмоктуючий захист від бактерій і подальшого неприємного запаху. Він надовго збереже відчуття чистоти.

SPORT

СЕРТИФІКАЦІЯ - портьєра і шарф - АГТІВА

СЕРТИФІКАЦІЯ - портьєра і шарф - АГТІВА

Драпірування AGTIVE® NANO та похідні види продукції

відповідають всім вимогам згідно EN 14683 + AC, продукція пройшла випробування згідно ISO 10993-5, а використані матеріали, наноречовини та нанофільтр є бактеріологічно та цитотоксично безпечними та згідно наших рекомендацій безпечними для користувачів

FullWallet огляд - NANO багатофункціональний шарф AGTIVE - унісекс - рейтинг: ★★★★★

FullWallet огляд - NANO багатофункціональний шарф AGTIVE - унісекс - рейтинг: ★★★★★

NANO мультифункціональний шарф AGTIVE 3F 99,9% - унісекс

  • Розмір унісекс: M
  • Матеріал: AGTIVE - >50% поліестер, >40% поліпропілен Ag+, <10% еластан
  • Колір: чорний / білий / сірий / синій / блакитний / зелений / хакі / червоний / оранжевий / жовтий
  • З кишенею та 3 змінними фільтрами
  • Містить наночастинки срібла
  • Рейтинг: ★★★★★
Související produkty

NANO драпірування SPORT

Електронна пошта, на яку ви отримаєте відповідь
Введіть контактний номер телефону
Ваше побажання, мінімум 3 символи
Назад до магазину
Спостереження за продуктом
Введіть умови та адресу електронної пошти, на яку ви хочете надіслати повідомлення, коли ці умови будуть виконані
EUR
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk