НАНО.МЕД.ЧИСТИЙ фільтр 99,9% - Упаковка: 3 шт

НАНО-фільтри.МЕД.ЧИСТІСТЬ 99,9% - захист від вірусів, бактерій, алергенів і смогу.... 
: 2.25 EUR (-0%)
2.25 EUR 
> 5 ks
2.25 EUR
ks
: NMC_3
:

НАНО.МЕД.Чистота фільтра 99,9

НАНО-фільтр.МЕД.НановолокноCLEAN, яке вловлює понад 99,9% вірусів і бактерій, в тому числі коронавірус і COVID-19

Одноразовий NANO MED.Фільтр CLEAN з ефективністю фільтрації 99,9% вірусів та бактерій є суттєвою допомогою у боротьбі з коронавірусом, що викликає хворобу COVID-19. Він дуже повітропроникний, через нього легко дихати. Він є одноразовим і легко замінюється. Не містить токсичних речовин.

Фільтр має дійсні протоколи випробувань від Nelson Labs. Він сертифікований CE як аксесуар медичного виробу. Фільтр є запатентованим чеським продуктом, що виробляється в ЄС.

Шляхом комбінування НАНО фільтра.МЕД.CLEAN та драпірування з кишенею створюють ідеальний захист для себе та свого оточення.

Фільтр можна вставити в кишеню портьєри. Рекомендована тривалість застосування - не більше 12 годин.

Перед використанням фільтра вимийте руки. Покласти в драпіровку з кишенею. Фільтр є одноразовим. Після використання вийміть фільтр і негайно утилізуйте його разом зі змішаними відходами. Існує ризик забруднення при багаторазовому застосуванні.

Очищення може знецінити фільтр.Повторне застосування не є безпечним.

 

NANO.MED.CLEAN filtr

NANO filtrace

Стандартний
CSN EN 14683 + AC, випробувано ISO 10993-5, сертифіковано CE
Походження
ЧЕХІЯ / ЄС
Штори шарфики фільтри

Штори шарфики фільтри

Драпіровка AGTIVE® NANO з відмінними функціональними властивостями, багаторазова, антибактеріальна, противірусна, миється, дезінфікується, двошарова з кишенею-фільтром і затискачем для фіксації в носі.
Навушники AGTIVE® SPORT NANO (не навушник) з регульованою посадкою, багаторазові, миються, з кишенею для фільтра, з широким спектром використання та чудовими функціями. Захист від вірусів, бактерій, алергенів та смогу, який тримається довго.

Анатомічно розроблені і облягаючі функціональні штори за розмірами для чоловіків, жінок і дітей. Крій максимально адаптований до форми обличчя.Трикотажні з тонкого поліпропілену або поліестеру, що містять наночастинки срібла. Він відводить піт, забезпечуючи комфорт під час занять спортом, роботи та відпочинку, а також комфортні подорожі та чистоту на довгий час. Вона легко пропускає повітря і її можна носити цілий день. Активні компоненти - іони срібла/цинку - містяться у всьому об'ємі волокна, є безпечними, не подразнюють шкіру і не викликають алергії.Штора має сертифікат СЕ - медичний виріб.

NANO roušky

n

ANO AGTIVE® багаторазова, двошарова багатофункціональна трубчаста хустка з кишенею-фільтром та AGTIVE® SPORT з широким спектром використання та чудовими характеристиками, багаторазова, перуться, регульована посадка, з кишенею-фільтром. Захист від вірусів, бактерій, алергенів та смогу, який тримається довго.

Нановзуття буде супроводжувати і захищати вас у всіх видах діяльності, спорті, роботі, відпочинку, а також у подорожах, де його властивості проявляються найбільш яскраво.

Тонке волокно, що використовується, майже не вбирає вологу, завдяки чому відводить піт на поверхню трикотажу, не охолоджується на шкірі, не дряпає і не подразнює шкіру.

Срібло, яке міститься безпосередньо в полімері нановолокна, активно зменшує розмноження бактерій і таким чином забезпечує постійний і тривалий захист. Діючі речовини - іони срібла - містяться у всьому об'ємі волокна, є безпечними і не викликають алергії. Вам не потрібно мити наші вироби після кожного використання, і таким чином Ви активно сприяєте захисту навколишнього середовища :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

Наша медична продукція наноруш, нанолисти відповідають стандарту EN 14683+AC, як того вимагає надзвичайний захід Міністерства охорони здоров'я від 22.2.2021 з урахуванням оновлень станом на 1.11.2021 та інші про обов'язок нести з 25.2.2021 у визначених місцях, респіратор або аналогічний засіб захисту органів дихання.
Рекомендується додавати до продукту нанофільтри для досягнення 99,9% фільтрації.
Штори та шарфи - вироби з матеріалів та наночастинок, антибактеріальні, противірусні, двошарові.
Додавання нанофільтру створює третій шар і завіса/шарф забезпечує захист від вірусів, бактерій, алергенів та смогу.
Наші штори не полотняні і не саморобні. Ми виготовляємо з перевірених матеріалів відповідно до стандартів, що застосовуються до захисних медичних засобів.
З усіма сертифікатами, включаючи стандарти, на які є посилання, можна ознайомитися за посиланнями в описі товару або в статті Сертифікація
СЕРТИФІКАЦІЯ - НАНО фільтр.МЕД.ЧИСТИЙ

СЕРТИФІКАЦІЯ - НАНО фільтр.МЕД.ЧИСТИЙ

FILTER CERTIFICATE

ефективність фільтра Nano Med Clean проти вірусів була сертифікована (VFE - Viral Filtration Efficiency) авторитетною лабораторією Nelson Labs в США. Це тонкий текстиль, що містить нановолокнисту структуру. Користувачі можуть покласти його в тканинну завісу, щоб захистити себе протягом усього дня. Вона легка і добре пропускає повітря, що полегшує дихання. У порівнянні з іншими матеріалами досягається повітропроникність у двісті літрів повітря на квадратний метр за секунду.

 

FullWallet огляд - NANO багатофункціональний шарф AGTIVE - унісекс - рейтинг: ★★★★★

FullWallet огляд - NANO багатофункціональний шарф AGTIVE - унісекс - рейтинг: ★★★★★

NANO мультифункціональний шарф AGTIVE 3F 99,9% - унісекс

  • Розмір унісекс: M
  • Матеріал: AGTIVE - >50% поліестер, >40% поліпропілен Ag+, <10% еластан
  • Колір: чорний / білий / сірий / синій / блакитний / зелений / хакі / червоний / оранжевий / жовтий
  • З кишенею та 3 змінними фільтрами
  • Містить наночастинки срібла
  • Рейтинг: ★★★★★
Související produkty

НАНО.МЕД.Чистота фільтра 99,9

Електронна пошта, на яку ви отримаєте відповідь
Введіть контактний номер телефону
Ваше побажання, мінімум 3 символи
Назад до магазину
Спостереження за продуктом
Введіть умови та адресу електронної пошти, на яку ви хочете надіслати повідомлення, коли ці умови будуть виконані
EUR