Футболка з коротким рукавом SPORT NANO .чоловічий.XS .чорний

Сорочка з коротким рукавом AGTIVE® SPORT NANO з винятковими властивостями підходить для активного відпочинку та всіх видів спорту. # функціональний | антибактеріальний | швидковисихаючий | не залізний | стійкий до забруднень... 
: 21.69 EUR (-40%)
13.01 EUR 
> 5 ks
13.01 EUR
ks
: SPT_PTK_bk_XS
:

Футболка з коротким рукавом SPORT NANO .чоловічий

Футболка з короткими рукавами NANO AGTIVE® SPORT з винятковими властивостями підходить для активного відпочинку та всіх видів спорту. # функціональний | антибактеріальний | швидковисихаючий | не залізний | стійкий до забруднень

Спортивна сорочка, яка може дуже швидко реагувати на підвищені навантаження. Виготовлений з інтегрованого трикотажу, що поєднує в собі найкращі властивості двох функціональних матеріалів - поліпропілену та поліестеру. 

Поліпропілен в бактеріостатичній обробці надійно транспортує вологу до зовнішнього шару поліестеру, який у співпраці зі специфічною структурою трикотажного полотна, що збільшує лицьову площу, дуже швидко випаровує цю вологу в навколишній простір. Поліпропілен зберігає шкіру сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях і є дуже комфортним, неалергенним та стійким до плісняви і бактерій.

Функціональна сорочка для занять спортом та фізичною активністю в холодну погоду або подорожей при зміні температур, наприклад, навесні та восени. Також підходить для всіх легких фізичних на вантажень на природі, походів або прогулянок.

Тонке поліпропіленове волокно, що використовується, не вбирає вологу, тому відводить піт на поверхню трикотажного полотна, не охолоджує шкіру і забезпечує тепловий комфорт для тіла. Активні компоненти nanoAg, тобто наночастинки срібла, містяться у всьому об'ємі волокна, є безпечними, не подразнюють шкіру і не викликають алергії.

Срібло активно зменшує ріст бактерій і таким чином забезпечує постійний і тривалий захист від бактерій, вірусів і неприємних запахів.

mADE IN CZ - Ручна робота в Чеській Республіці

Використання:

Підходить для: катання на лижах, сноуборді, автоспорту, робочої діяльності, відпочинку та подорожей, зимових видів спорту, трекінгу, водних видів спорту, піших прогулянок та всіх інших видів активного відпочинку на свіжому повітрі.

 


Обслуговування:

 • Уважно дотримуйтесь інструкцій на етикетках кожного продукту і поводьтеся з ними відповідно до наведених символів.
 • Використовуйте мийну ванну при температурі макс. 40°C (104°F), більш високі температури можуть пошкодити одяг. Наші матеріали є антибактеріальними та стійкими до плям, не потребують високої температури.Якщо одяг забруднений пилом, не відкладайте його прання, оскільки пил пошкоджує структуру волокон.
 • Рекомендується прати вироби в вивернутому вигляді на виворітну сторону, їх естетичний вигляд збережеться на більш тривалий час.Періть їх окремо від інших речей, їх текстура може бути пошкоджена застібками-блискавками і металевими деталями на інших речах.
 • Використовуйте звичайні миючі засоби, найкраще підходять рідкі миючі засоби без пом'якшувача для білизни.Не залишайте білизну замоченою в миючому засобі на тривалий час.Не використовуйте кондиціонер для білизни. Кондиціонер утворює плівку на окремих волокнах, перешкоджаючи антибактеріальній функції та закупорюючи систему капілярів для відведення поту.
 • Сушити одяг вільно висячим способом; він швидко висихає завдяки тому, що не поглинає вологу; не використовувати сушарку або інші нагрівальні елементи.
 • Матеріали, з яких виготовляється наш одяг, не мнуться, тому прасування не потрібне.

 


Нумерація та розміри - чоловічі

Нумерація (CZ)

38/40

42/44

46/48

50/52

54/56

58/60

62/64

64/66

66/68

Марк

XS

S

M

L

XL

XXL

3XL

4XL

5XL

Висота тіла (см)

160-165

165-170

170-175

175-180

180-185

185-190

190-195

190-195

190-195

Обхват грудної клітки (см)

75-82

83-90

91-98

99-106

107-114

115-122

123-130

131-138

139-146

Обхват талії (см)

65-72

73-80

81-88

89-96

97-104

105-112

113-120

121-128

129-136

Обхват сидіння (см)

77-84

85-92

93-100

101-108

109-116

117-124

125-132

133-139

140-146

 

Стать
P - Чоловічий
Серія
СПОРТ - для занять спортом та інших видів діяльності
МАТЕРІАЛ
SPORT - 140г/м2 - 60% поліестер, 40% поліпропілен Ag+
Стандартний
Сертифікація Oekotex Standard 100, антибактеріальний тест AATCC TM 100:2012, антивірусний тест ISO 18184:2019
Речовина
срібне фосфатне скло, CAS: 308069-39-8
Походження
Ручна робота в Чехії
Функціональний спортивний одяг

Функціональний спортивний одяг

Приталена багатофункціональна термобілизна agtive® створена для тих, хто хоче тривалий час зберігати тіло сухим, потребує швидкого відведення поту від шкіри і при цьому зберігати тепловий комфорт. Він підходить не тільки для занять спортом, а й для роботи, відпочинку та подорожей. в анатомічно розробленій білизні agtive® використовується унікальна технологія. Виготовляється з поліпропілену або поліестеру, що містить наночастинки срібла, які краще відводять піт від тіла, ніж натуральні текстильні матеріали.

Основні переваги

 • Активно знищує стійкі бактерії, запобігаючи появі неприємного запаху та надмірному потовиділенню
 • Водяна пара чудово відводиться від шкіри завдяки продуманій обробці - гладкий нижній шар функціональної білизни повністю прилягає до шкіри, ребриста верхня сторона функціональної білизни створює ефект димоходу
 • Зберігає запах протягом декількох днів, тому його не потрібно мити після кожного використання - це також економить економічні та екологічні витрати
 • Не потребує прасування, стійкий до механічного зносу, жиру, масел і кислот
 • Забезпечує кращий тепловий комфорт - шкіра залишається сухою і створює відчуття тепла в холодну погоду, а тіло охолоджується в теплу погоду
 • Завдяки додаванню інших типів волокон, таких як еластан і вовна мериноса, ми пропонуємо функціональний одяг на всі сезони

Для забезпечення оптимальної роботи ми рекомендуємо: завжди підтримувати систему шарів в холодну погоду:

1.шар - антибактеріальна функціональна білизна

 • відводить піт від шкіри, регулює температуру, усуває розмноження бактерій і подальший неприємний запах

2.шар - теплоізоляційний одяг, що не вбирає вологу

 • відводить водяну пару від тіла, утримує її на тілі, захищає від холоду

3.шар - водонепроникний паропроникний одяг

 • виводить водяну пару з теплоізоляційного шару, захищає від вітру і зовнішньої вологи або дощу
Для їзди на велосипеді та бігу

Для їзди на велосипеді та бігу

Відмінний функціональний одяг захищає тіло від поту, холоду, перегріву, бактерій і втоми.


Завдяки складній структурі трикотажу та додаванню інших видів волокон еластану та вовни мериноса, ми створили базовий асортимент функціонального одягу для занять спортом та активного відпочинку на природі. Функціональна білизна AGTIVE створює відчуття тепла в холодну погоду і прохолоди в теплу. 

AGTIVE - це анатомічно розроблена та облягаюча функціональна білизна для чоловіків, жінок та дітей.
Функціональний завдяки своїм винятковим властивостям.

Крій максимально адаптований до особливостей фігури, добре тримає форму та силует. Виготовляється з трикотажного полотна з тонких, наприклад, поліпропіленових, невсмоктуючих волокон, що містять наночастинки срібла/цинку(Ag+/Zn+). Матеріал в'яжеться особливим чином і його шари транспортують вологу.Виводить піт на поверхню трикотажного полотна, не охолоджується на шкірі, сприяє випаровуванню, гарантує оптимальний тепловий комфорт під час занять спортом, роботи і відпочинку, а також комфортні подорожі і відчуття чистоти на тривалий час. Активні компоненти - іони срібла/цинку - містяться у всьому об'ємі волокна, є безпечними, не подразнюють шкіру і не викликають алергії.Наночастинки - іони срібла/цинку, що містяться безпосередньо у волокнах трикотажного полотна, забезпечують постійний захист від бактерій, активно зменшують розмноження бактерій і таким чином забезпечують постійний і довготривалий захист від неприємного запаху.

Функціональна білизна для всіх, хто любить спорт та фізичні навантаження або подорожі. Також підходить для всіх фізичних навантажень на свіжому повітрі, поїздок або прогулянок.

Функціональний одяг AGTIVE виготовлений зі зручного та легкого матеріалу, швидко сохне та стійкий до забруднень. Властивості матеріалу, що використовується, є постійними. Використання плоских швів і загальна висока якість виготовлення надає білизні високу зносостійкість і утилітарну цінність. Вироби AGTIVE не потрібно мити після кожного використання, а ви активно сприяєте захисту навколишнього середовища :)

СПОРТ

СПОРТ

agtive® SPORT - спортивний та яскравий

Спортивна білизна, яка може дуже швидко реагувати на підвищені навантаження. Виготовлений з інтегрованого трикотажу, що поєднує в собі найкращі властивості двох функціональних матеріалів - поліпропілену та поліестеру.  

Поліпропілен в бактеріостатичній обробці надійно транспортує вологу до зовнішнього шару поліестеру, який у співпраці зі специфічною структурою трикотажного полотна, що збільшує лицьову площу, дуже швидко випаровує цю вологу в навколишній простір. Поліпропілен зберігає шкіру сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях і є дуже комфортним, неалергенним та стійким до плісняви і бактерій. 

Лінійка білизни SPORT створена для всіх, хто звик до якості та особливостей білизни agtive® і хоче насолоджуватися своїми заняттями у своєму улюбленому кольорі. Особливо підходить для занять спортом на свіжому повітрі або підвищеної фізичної активності при помірних температурах, наприклад, навесні і восени. 

Ефективні бактеріостатичні речовини містяться у всьому об'ємі волокна, безпечні, не подразнюють шкіру і не викликають алергії. 

Вам не потрібно мити наші вироби після кожного використання, і таким чином Ви активно сприяєте захисту навколишнього середовища :)

Використання плоских швів і загальна висока якість виготовлення надає білизні високу зносостійкість і утилітарну цінність. Не потрібно мити після кожного використання - це економить ваш час і ваш гаманець. 

 

Використані матеріали

Виготовлений з наноматеріалу SPORT (140г/м2 - 60% поліестер, 40% поліпропілен Ag+ з наночастинками срібла), а отже постійний і не всмоктуючий захист від бактерій і подальшого неприємного запаху. Він надовго збереже відчуття чистоти.

SPORT

Чоловічі футболки та сорочки

Чоловічі футболки та сорочки

Чоловічі футболки з коротким рукавом, футболки з довгим рукавом, поло

Функціональні антибактеріальні футболки для чоловіків

Футболки agtive® підходять особливо для занять спортом на свіжому повітрі або підвищеної фізичної активності, а також для комфортних подорожей і відповідальних робочих та інших навантажень.

Ефективні бактеріостатичні речовини містяться у всьому об'ємі волокна, безпечні, не подразнюють шкіру і не викликають алергії.

Використання плоских швів і загальна висока якість виготовлення надає білизні високу зносостійкість і утилітарну цінність. Не потрібно мити після кожного використання - це економить ваш час і ваш гаманець.

 

Крути колеса для Fenix

Крути колеса для Fenix

3. - 17. вересень 2022 року

Spin the Wheels for Fenix

Благодійний віртуальний велопробіг для парацентру "Фенікс

Перевершити себе і крутіть колеса разом з нами заради доброї справи!

Оберіть свою категорію, стартовий внесок або замовте інші фандрайзингові елементи, щоб підтримати ParaCENTRUM Fenix у повній мірі та пробігти якомога більше кілометрів з 3. з вересня по 17 вересня. вересень 2022 року. Кошти, отримані від стартового внеску, будуть спрямовані на реабілітацію наших підопічних з травмами спинного мозку. Регулярна реабілітація є одним з найважливіших видів діяльності та невід'ємною частиною життя кожного візочника.

Ви можете їздити на велосипеді, самокаті, ручному велосипеді, інвалідному візку з додатковими колесами, їздити наодинці, в команді або з сім'єю, в будь-який час, в будь-якому місці! Вимірюйте свою ефективність за допомогою улюбленого додатку або за допомогою додатку EPP Pomáhej pohybem від Фонду ЧЕЗ. Потім внесіть його в систему хронометражу IronTime за посиланням, яке ви отримаєте за 3 дні до забігу. Діліться своїми результатами, у тому числі фотографіями, у своїх соціальних мережах під хештегом #розтокола або #розтоколапрофенікс.

Патроном велоперегонів є Ярослав Кулхавий, відомий чеський медаліст та олімпійський чемпіон з велоспорту, який виграв гонку з маунтенбайку в Лондоні у 2012 році.

 

Офіційний старт

Велопробіг стартує 3. вересня 2022 року о 10:00 год. з цієї нагоди на велодоріжці біля торгового центру "Олімпія Брно" відбудеться символічний старт, на який запрошуємо всіх любителів хендбайків, велосипедистів та інших прихильників спорту. Велопробіг триватиме з 9:30 до 11:30. зарезервовано тільки для учасників перегонів. На автостоянці позаду ОЦ "Олімпія" буде доступний персонал, який допоможе вам пересісти з автомобіля на велосипед тощо.) та безбар'єрним приміщенням з туалетом. 

 

Для переможців усіх номінацій ми підготували спортивні антибактеріальні функціональні футболки. Розмір, колір та дизайн будуть обрані переможцями на власний розсуд.

Футболка з коротким рукавом SPORT NANO .чоловічий

Електронна пошта, на яку ви отримаєте відповідь
Введіть контактний номер телефону
Ваше побажання, мінімум 3 символи
Назад до магазину
Спостереження за продуктом
Введіть умови та адресу електронної пошти, на яку ви хочете надіслати повідомлення, коли ці умови будуть виконані
EUR
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk