Новинка 2023 року

Ми вирішили залишити розгляд питання про відповідність цін цінності, якості та особливостям продукції виключно нашим клієнтам. Тому з початку 2023 року ми не вказуємо рівень звичайної ціни та розмір знижки. Існує лише одна відпускна ціна на продукт.
Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо програму лояльності. Зареєструвавшись та увійшовши в особистий кабінет ви можете скористатися зниженими цінами, кредитами на кожну покупку, можливістю обміняти кредити на знижку на покупку та спеціальними акціями та пропозиціями

Під тиском інфляції та зростання цін на матеріали, особливо на мериносову вовну, ми були вимушені скоригувати ціни на нашу продукцію. Серйозних змін зазнає лише асортиментна лінійка MERINO, ціни на інші продукти незначно коригуються або залишаються незмінними.

Наразі електронний магазин перекладений на 14 мов, і ми охоплюємо клієнтів з усієї Європи. Ми також пропонуємо нашу продукцію через такі маркетплейси, як Mall, Allegro, Alza та готуємо eMag, Kaufland та інші.

Ми готуємо цікаві новини і будемо поступово поповнювати нашу пропозицію.

Наразі триває виробництво продукції для зимового сезону з серій TERMO та MERINO. На черзі комбінезони Ribano. Потім весняна програма серії PRO і TOP. До літа ми також додамо серії COOL та GOLF.

Мандрівник Standa Tikal, оснащений нашою продукцією, у грудні вирушив на край світу через Галапагоські острови до Країни вогню. Він неодмінно ретельно перевірить одяг. Своїми враженнями від поїздки він поділиться з нами після повернення.

Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk